Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led shop lights ] eşleşme 328 Ürünler.
Yuvarlak Köşe A4 210x297mm Tel Asma Sistemli LED Kristal Işık Kutusu
| Ön genişlik kenarı: | 22 mm |
|---|---|
| Kenar rengi: | Gümüş rengi |
| Derinlik: | 10 mm |
EL Işık Paneli DC12V 24V Yanıp Sönen LED Kumaş Işık Kutusu Alüminyum Çerçeveli
| Boyut: | A0, A1, A2 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum, LED, tekstil |
| Çalışma Gerilimi: | DC 12V / 24V |
10.8 Watt 8mm A1 A2 Led Akrilik Işık Kutusu Dükkan Afiş Ekranı İçin Tek Taraflı
| Malzeme: | LED, akrilik, krom cıvatalar |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş grisi) |
| LED Kaynağı: | Uzun kenarlar için 2835 SMD |
Çift Taraflı Derinlik 200mm LED Dış Mekan Işık Kutusu DC12V Sokak İçin Suya Dayanıklı
| Derinlik: | 200 mm |
|---|---|
| IP Oranı: | IP65 |
| LED Kaynağı: | 2 uzunluk kenarı için 2835 smd |
Özelleştirilmiş 2835 SMD LED Mağaza Ekranı 8,5" X 11" Aydınlatmalı LED Menü Kitabı
| Malzeme: | PVC, Akrilik, LED |
|---|---|
| LED Kaynağı: | 2835 SMD |
| Açık renk: | Soğuk Beyaz |
Çift Grafik Smd3014 LED Kristal Işık Kutusu 15w Reklam Işık Kutusu
| Döşeme Rengi: | Gümüş rengi |
|---|---|
| LED Kaynağı: | 3014smd, 90LEDs/m |
| LGP: | 6 mm serigraf nokta baskılı |
P25 RGB LED Mağaza Teşhir LED Eczane Çapraz İşaret WiFi Kontrolü Çift Taraflı
| Boyut: | 900x900mm |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
| Kontrol: | Ağ kablosu, Wi-Fi kontrolü |
AC 85 - 245V LED Panel Tavan Işıkları, Kısılabilir Ofis LED Tavan Aşağı Işık
| Güç: | 6W, 9W, 12W, 15W |
|---|---|
| LED kaynağı: | 5630 SMD |
| Lamba gövdesi: | Alüminyum |
45mm Arkadan Aydınlatmalı LED Kumaş Işık Kutusu 100000hrs Tek Taraflı Dikdörtgen Şekil
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Kalınlık: | 45mm |
| Ömür: | 100000 saatten fazla |

