Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led shop lights ] eşleşme 328 Ürünler.
İç Mekan Grafik Ekran için 594 X 841mm A1 LED Kristal Işık Kutusu
| Aydınlatma: | 2 tarafı LED şerit aydınlatma |
|---|---|
| Derinlik: | 7 mm |
| çalışma voltajı: | DC12V |
AC110V-220V LED Kristal Işık Kutusu 5W Yüksek Parlaklıkta Led Resim Çerçevesi
| Malzeme: | Akrilik, LED, Saten çelik |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | gümüş / beyaz / siyah |
| LED Kaynağı: | 2835smd, 90LEDs/m |
Klip Çerçeve 118mm Genişlik LED Kumaş Işık Kutusu IP55 Tek Taraflı DC12V
| Kalınlık: | 100 mm |
|---|---|
| Ön genişlik: | 118 mm |
| çalışma voltajı: | DC 12V |
Mağaza İç Dekorasyon için IP65 Katlanabilir Işıklı LED Kumaş Işık Kutusu 3x6m
| Kalınlık: | 90 mm |
|---|---|
| Ön genişlik: | 65 mm |
| çalışma voltajı: | DC 12V |
SMD2835 LED Kumaş Işık Kutusu çerçevesi 80mm Kalınlık Düşük Güç Tüketimi
| Orijinal Yer: | Xiamen, Çin |
|---|---|
| Şekil: | Özelleştirilmiş Şekil |
| Ürün adı: | Kumaş led ışık kutusu |
Yüksek Parlaklık SMD5050 LED Dış Mekan Işık Kutusu Işıklı İşaretler AC85 ~ 245V
| Malzeme: | alüminyum, LED, akrilik |
|---|---|
| Ön Genişlik: | 50 mm |
| Derinlik: | 45 mm |
Siyah Toz Boya a0 a1 LED Dış Mekan Işık Kutusu 50mm Genişlik Düşük Güç Tüketimi
| Malzeme: | alüminyum, LED, akrilik, PC filmi |
|---|---|
| Derinlik: | 45 mm |
| IP Oranı: | IP65 |
Eloksallı gümüş IP55 Dış Dekorasyon İşareti için LED Dış Mekan Işık Kutusu
| Malzeme: | alüminyum, LED, akrilik, PC filmi |
|---|---|
| Derinlik: | 45 mm |
| IP Oranı: | IP55 |
Açık Bahçe Taş Güneş Çim ışığı Yer fiş Renkli LED Güneş ışıkları
| Güç kaynağı: | Güneş |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Ürün Adı: | LED Güneş Işıkları |
Uzun ömürlü LED mağaza reklam ekranı özelleştirilmiş logo ile
| Bakım: | Düşük |
|---|---|
| Güç tüketimi: | Düşük |
| Kurulum: | Sakin ol. |

