Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led shop lights ] eşleşme 328 Ürünler.
Dikey Görünüm 9mm LED Kristal Işık Kutusu Kablo Sistemi ile RGB Renkli Arka Plan
| Malzeme: | Akrilik, LED |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş rengi |
| LED Kaynağı: | 2 uzunluk kenarı için 2835SMD |
Kapalı Reklamcılık LED Kristal Işık Kutusu 8mm A1 A2, LED Kayan Metin İşareti ile
| Malzeme: | Akrilik, LED, Çelik |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş rengi |
| LED Kaynağı: | 2 uzunluk kenarı için 2835SMD |
Tek Kablo Asma Sistemi ile Manyetik Ultra İnce 12W-120W LED Kristal Işık Kutusu
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Ömür: | 100000 saatten fazla |
| Şekil: | Dikdörtgen veya Özelleştirilmiş |
Tek Taraflı 45W Marka LED Dış Mekan Işık Kutusu İşareti LED Blade İşareti
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| led kaynak: | 2835 kısa mesaj |
| Çerçeve: | alüminyum |
Elektrikli Mağaza LED Tekstil Işık Kutusu, Işık Kılavuz Plakası Arkadan Aydınlatmalı İnce Işık Kutusu
| Malzeme: | alüminyum, LED, UV kumaş |
|---|---|
| Derinlik: | 30 mm |
| Led kaynağı: | 2 taraf için 2835 SMD |
Konfeksiyon Giyim Mağazası Ekranı için DC 12V / 24V LED Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi
| Malzeme: | alüminyum, LED, UV kumaş/tekstil |
|---|---|
| Derinlik: | 30 mm |
| led kaynak: | Kenar aydınlatmalı olarak 2835 SMD |
9000K LED Kumaş Işık Kutusu 45mm Kalınlık
| Kalınlık: | 45 mm |
|---|---|
| LED Kaynağı: | Arkadan aydınlatmalı 2835 SMD |
| çalışma voltajı: | DC 12V veya 24V |
Ultra İnce 40mm LED Kristal Işık Kutusu Süper Parlak A3 Boyutlu Duvar Asma
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Kalınlık: | 40mm |
| Ömür: | 100000 saatten fazla |
6500K Kenardan Aydınlatmalı LED Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi SEG Arkadan Aydınlatmalı Ekran
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Kalınlık: | 30mm |
| Ömür: | 100000 saatten fazla |
Soğuk Beyaz 8000K SMD2835 LED Kristal Işık Kutusu Ekran Mağazası Ekran İşareti
| Malzeme: | Akrilik, LED, Pirinç kitler |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş, Siyah |
| LED Kaynağı: | 1 taraf için 2835 SMD |

