Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led shop lights ] eşleşme 328 Ürünler.
Reklam İşareti İçin Duvara Monte LED Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi AC80V-245V
| Malzeme: | alüminyum, kumaş, LED |
|---|---|
| Kalınlık: | 80 mm |
| led kaynak: | yandan aydınlatma için 2835 SMD |
Derinlik 8mm Led Poster Işık Kutusu Kenar Aydınlatmalı
| Malzeme: | Akrilik, LED, çelik |
|---|---|
| Aydınlatma: | 2 uzunluk kenarı LED kenar aydınlatmalı |
| Derinlik: | 8 mm |
Süspansiyon 3014 SMD LED Kristal Işık Kutusu, Pencere Afiş Ekranı için 11mm kalınlığında
| Derinlik: | 10 mm |
|---|---|
| çalışma voltajı: | 12V |
| Ön trim rengi: | Siyah veya Gümüş |
Su geçirmez LED Mağaza Ekranı P10mm Led Hareketli Mesaj Ekran Kartı
| Malzeme: | Alüminyum, LED ışık |
|---|---|
| Renk: | kırmızı |
| Kullanım: | yarı açık |
Çift Taraflı 260 x 347mm LED Kristal Işık Kutusu 8000K Soğuk Beyaz
| Malzeme: | Akrilik, LED, Alüminyum Kitler |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş, Siyah |
| LED Kaynağı: | 2 taraf için 2835SMD |
5050 SMD LED Ticari Işıklar Noel Tatili Aydınlatma LED Mağaza Ekranı için LED Meteor Işıkları
| led kaynak: | 5050 smd |
|---|---|
| AÇIK RENK: | RGB rengi |
| Boyut: | 500 mm uzunluk x 12 mm genişlik |
Oyulmuş Logo 100mm LED Dış Mekan Işık Kutusu Arkadan Aydınlatmalı Tabela LED Bıçak Burcu
| led kaynak: | 2835SMD |
|---|---|
| IP oranı: | IP65 |
| Kalınlık: | 100 mm |
Su geçirmez IP65 LED Bıçak İşareti Led Küp Işık Kutusu 3d Led Işık Kutusu Yüz Lite Etkisi
| led kaynak: | 2835SMD |
|---|---|
| Renk Kaplama: | Pantone veya RAL renkli toz boya |
| Kalınlık: | 100 mm |
Soğuk Beyaz 8000K LED Kristal Işık Kutusu A2
| Malzeme: | Akrilik, LED, Pirinç kitler |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş, Siyah |
| LED Kaynağı: | 2 taraf için 2835 SMD |
Depo Aydınlatması Yüksek Bay LED Işıkları, Braketli 200 Watt Endüstriyel Yüksek Bay Işıkları
| Lamba tipi: | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Açık renk: | Sıcak beyaz, Beyaz, Soğuk beyaz |
| Güç: | 200W |

