Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led shop lights ] eşleşme 328 Ürünler.
Küçük Özel Neon Burcu Özel Neon Burcu Noel Dekorasyonu İçin LED Mağaza Ekranı
| Renk: | Özelleştirilmiş renk |
|---|---|
| Boyut: | Özel Boyut Kabul Edildi |
| Kullanım: | Süpermarket, mağaza Noel dekorasyonu |
Dış Marka İşareti İçin LED Blade Burcu Açık Işık Kutusu Vakum Formu
| Boyut: | 1000mm yükseklik x 500mm genişlik |
|---|---|
| led kaynak: | 2835 kısa mesaj |
| Çerçeve: | alüminyum |
Tek Taraflı LED Blade Burcu Dış Mekan Işık Kutusu 35W Duvara Monte Edilmiş Logo Baskılı
| çap: | 650mm |
|---|---|
| led kaynak: | 2835 SMD LED modülü |
| Çerçeve: | alüminyum |
Kenar - Aydınlatmalı Kumaş Işık Kutusu 2835 SMD LED Kaynağı Perakende Mağazası İçin Çift Taraflı Silikon Kenar Grafik Çerçeve Burcu
| Malzeme: | alüminyum, kumaş, LED |
|---|---|
| Derinlik: | 65 mm, 80 mm |
| Led kaynağı: | Kenar aydınlatması için 2835 SMD |
SMD2835 LED Dış Mekan Neon Bar Tabelaları Özelleştirilmiş LED Aydınlatmalı Tabela
| Ürün adı: | Akrilik Led Harfler, neon tabela özel |
|---|---|
| Renk: | 12Renk mevcut |
| IP derecelendirme: | IP67 |
İnsan Vücudunun Sensör Kontrolü LED Güneş Işığı Yedi Renk Duvar Çevre Işığı Dışarı
| Güç kaynağı: | Güneş |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Ürün Adı: | LED Güneş Işıkları |
Crackle LED Güneş Işıkları Patio Cam Asma Işıkları Noel Dilek Mason Kavanoz Işıkları
| Güç kaynağı: | Güneş |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Ürün Adı: | LED Güneş Işıkları |
Dışarı Simülasyon Taş Güneş Dizi Işıkları Ev Parkı Avlu Balkonu İçerisi
| Güç kaynağı: | Güneş |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Ürün Adı: | LED Güneş Işıkları |
4000K 6500K Renk Sıcaklığı LED Ticari Işıklar Özelleştirilmiş LED Tavan Sıva Altı
| Malzeme: | alüminyum gövde, LED, PC |
|---|---|
| Güç: | 7w, 9w, 10w |
| Giriş gerilimi: | 85~265V |
Mitred Köşe LED Afiş Çerçevesi ışık kutusu Post Station için 22mm Genişlik
| Çerçeve genişliği: | 22 mm |
|---|---|
| Derinlik: | 18 mm |
| LED Kaynağı: | LED kenar aydınlatmalı |

