Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led shop lights ] eşleşme 328 Ürünler.
Uzaktan Kumandalı Alevsiz LED Mum Işıkları, Sütun Titreşen LED Ticari Mağaza Işıkları
| Malzeme: | LED + Parafin |
|---|---|
| Renk: | Fildişi |
| Yükseklik Seçenekleri: | 10 cm, 12,5 cm, 15 cm, 17,5 cm |
100W 150W Güç LED Ticari Işıklar 90˚ 120 ° Işın Açısı Benzin İstasyonu için LED Yüksek Bay Lambası
| Lamba tipi: | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| ŞNT: | 4000K, 6000K |
| Güç: | 150W |
CRI > 80 LED Ticari Işıklar USB Fişi Rgb TV Arka Planı İçin Esnek LED Şerit
| Malzeme: | LED, MCPCB |
|---|---|
| LED kaynağı: | 5050 SMD |
| Açık renk: | RGB, çok renkli |
Bağımsız Derinlik 120mm LED Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi 1m x 2m Yuvarlak Köşe
| Derinlik: | 120 mm |
|---|---|
| led kaynak: | LED spot ışık |
| Çalışma Gerilimi: | DC 12V |
RoHs Akrilik Led Tabela Metro için 12 Renk Led Neon Işık Tabelaları
| Renk: | Özelleştirilmiş Renk |
|---|---|
| Boyut: | özelleştirilmiş |
| kullanım: | ev, yatak odası, bar, mağaza, Reklam, alışveriş merkezi |
Markalaşma İçin Özel AC80V-245V LED Dış Mekan Işık Kutusu Signle Taraflı
| Ürün boyutu: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | aydınlatma |
| Ürün Gücü: | 40W |
Arkadan Aydınlatmalı Halo 3d Işıklı Mektup Tabela LED Modül Işıkları IP65 80mm
| IP oranı: | IP65 |
|---|---|
| LED Kaynak: | LED modül ışıkları |
| Kalınlık: | 80 MM |
Gelişmiş Kontrol Sistemi Düşük Bakımlı LED Mağaza Reklam Ekranı
| Kontrol Sistemi: | Gelişmiş |
|---|---|
| Maliyet: | Mantıklı |
| türü: | LED Dükkan Ekranı |
CE RoHS Enerji Tasarruflu LED Bıçak İşareti LED Dış Mekan Işık Kutusu Led Bıçak İşareti
| LED Kaynağı: | LED modül ışıkları |
|---|---|
| IP oranı: | IP65 |
| Kalınlık: | 140 mm |
SMD2835 SMD3030 LED Kumaş Işık Kutusu
| Şekil: | Dikdörtgen/kare veya özel |
|---|---|
| Güç tüketimi: | DC 12v veya 24v |
| Ürün adı: | LED Kumaş Işık Kutusu |

