Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led shop lights ] eşleşme 328 Ürünler.
Yüksek çözünürlüklü çoklu arayüzlü LED Mağaza Ekranı
| Maliyet: | Mantıklı |
|---|---|
| Parlaklık: | Yüksek |
| Bakım: | Düşük |
Yandan aydınlatmalı 3030 SMD LED Kumaş Işık Kutusu Ekran Duvara Montaj için 80mm
| Kalınlık: | 80 mm |
|---|---|
| led kaynak: | Yandan aydınlatmalı 3030 SMD |
| Çalışma Gerilimi: | 12V |
Tavan Asma 3014smd LED Kristal Işık Kutusu DC12V İnce Işık Çerçevesi
| Döşeme Rengi: | Gümüş rengi |
|---|---|
| LED Kaynağı: | 3014smd, 90LEDs/m |
| çalışma voltajı: | DC 12V |
Masa Veya Asma LED Kristal Işık Kutusu 2700K-15000K İç Mekan Işık Kutusu
| Malzeme: | 3MM/5MM/8MM akrilik, 304/316 kalite paslanmaz çelik/Alüminyum |
|---|---|
| Tasarım ve Boyut: | Özel tasarım ve boyut |
| İşleme: | Lazer kesim, kaynak, Parlatma, Boyama, Montaj ve Test |
2 Taraflı DC12V LED İnce Işık Kutusu Arkadan Aydınlatmalı Yapış Çerçeveler Vitrin Vitrini İçin
| Çerçeve genişliği: | 40 mm |
|---|---|
| Derinlik: | 39 mm |
| LED Kaynağı: | 2 taraf aydınlatma |
Alüminyum DC12V 45mm Derinlik Reklam LED Dış Mekan Işık Kutusu Özelleştirilmiş
| Derinlik: | 45 mm |
|---|---|
| IP Oranı: | IP65 |
| LED Kaynağı: | Kenar aydınlatması için 2835 smd |
Pub Menü Ekranı için Deri Kapak A4 LED Mağaza Ekranı 9000K Led Menü Sahipleri
| Malzeme: | PU, LED, akrilik |
|---|---|
| LED Kaynağı: | 2 tarafı kenardan aydınlatmalı |
| Açık renk: | Soğuk Beyaz, 9000K |
595x595Mm LED Mağaza Teşhir Mavi Gökyüzü Tavan Dekorasyonu için LED Düz Panel Işık
| Boyut: | 595 x 595 mm ( 600 x 600) |
|---|---|
| LED Kaynağı: | 4014SMD |
| Güç: | 36W |
1200W X 200Hx 80D LED Mağaza Ekranı 20W Kapalı Işık Kutusu Tek Taraflı Beyaz
| Çerçeve rengi: | Beyaz, Gümüş veya Siyah |
|---|---|
| Taraf: | Tek taraflı |
| Uygulama: | İç mekan kullanımı |
Derinlik 8mm 2835SMD LED Arkadan Aydınlatmalı Işık Kutusu A3 Led Işık Kutusu CE Onaylı
| Derinlik: | 8 mm |
|---|---|
| çalışma voltajı: | 12V |
| Ön trim rengi: | Gümüş rengi |

