Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led shop lights ] eşleşme 328 Ürünler.
Derinlik 90mm B0 B1 LED Dış Mekan Işık Kutusu Salıncak Açık Kapılı Çift Taraflı
| Taşıma Oranı: | IP65 |
|---|---|
| Ön Genişlik: | 60 mm |
| Derinlik: | 90 mm |
RoHS Duvara Montaj A1 LED Kristal Işık Kutusu 704 x 951mm Tek Taraflı
| Malzeme: | Akrilik, LED, Çelik |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş, Siyah, Beyaz |
| LED Kaynağı: | 2 taraf 2835SMD |
Tezgah Menü Ekranı için Çift Taraflı LED Kristal Işık Kutusu A4 A5 Format Boyutu
| Malzeme: | Akrilik, LED |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | gümüş / beyaz / siyah |
| LED Kaynağı: | 2 tarafı 2835SMD kenardan aydınlatmalı |
Suya Dayanıklı LED Bıçak İşareti LED Açık Işık Kutusu Tente Işık Kutusu Altında
| led kaynak: | 2835 kısa mesaj |
|---|---|
| Çerçeve: | alüminyum |
| Çerçeve rengi: | Gümüş |
SMD2525 P4 Tam Renkli LED Ekran Burcu DC5V, 3G Uzaktan Kumandalı LED Mağaza Ekranı
| Piksel aralığı: | 4 mm |
|---|---|
| LED Tipi: | smd 2525 |
| Piksel yoğunluğu: | 62500 piksel/m² |
Derinlik 30mm 8000K Restoran Menü Panosu için LED Kumaş Işık Kutusu Tekstil Çerçevesi
| Derinlik: | 30 mm |
|---|---|
| LED Kaynağı: | 2835 SMD |
| çalışma voltajı: | 12V |
0.3~0.8mm Işıklı El Led Panel Ses Kontrolü EL Film Burcu LED Mağaza Ekranı
| Boyut: | A5 A4 A3 A2 A1 |
|---|---|
| Afiş Kalınlığı: | 0,3~0,8 mm |
| Çalışma Gerilimi: | 12V |
Çok Renkli LED Mağaza Ekranı 0.3~0.5mm El Arkadan Aydınlatmalı Panel Süper Parlaklık
| Boyut: | A6 A5 A4 A3 A2 A1 A0 |
|---|---|
| Afiş Kalınlığı: | 0,3~0,5 mm |
| Çalışma Gerilimi: | 12V veya AC 100~240V |
Akrilik Led Tabela LED Neon Işık Kedi Yatak Odası İçin Çoklu Renk İşaretleri
| Renk: | Özelleştirilmiş Renk |
|---|---|
| Boyut: | özelleştirilmiş |
| kullanım: | ev, yatak odası, bar, mağaza, Reklam, alışveriş merkezi |
220-240V Neon Açık Burcu Giyim Mağazası İçin Destekli LED Neon Işıklı Tabelalar
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Öğe türü: | Neon ışıkları |
| Giriş gerilimi: | 220-240V |

