Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led shop lights ] eşleşme 328 Ürünler.
Dikdörtgen Çerçevesiz SEG Kumaş Çerçeveler 30cm Kalınlık SEG Arkadan Aydınlatmalı Ekran
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Kalınlık: | 30 mm |
| ömür: | 100000 saatten fazla |
Dia 450mm Ticaret Fuarı Teşhir Kule Vitrini
| Malzeme: | alüminyum, akrilik, LED, PET |
|---|---|
| Aydınlatma: | LED gömme ışık |
| Boyut: | Çap 450mm x yüksek1920mm |
Önden Aydınlatmalı Düğün Mektup İşaretleri 110~240VDC
| Boyut: | Özel Harf İşareti |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Uygulama: | iç mekan dış mekan |
82cm Yüksek Işıklı Plastik Kadın Manken Gövde
| Malzeme: | PC plastik, LED ışık, adaptör |
|---|---|
| Boyut: | 82 cm yükseklik |
| Açık renk: | RGB (veya tek renk) |
Banka Pencere Ekranı için Süspansiyon DC12V A1 Işıklı Afiş Çerçevesi
| Çerçeve genişliği: | 40 mm |
|---|---|
| Derinlik: | 39 mm |
| LED Kaynağı: | LED yandan aydınlatmalı |
Kişiselleştirilmiş Şirket Logosu Branding Neon Flex İşareti Doğrudan Duvar Montajı İçin
| Uygulama: | Kapalı Açık, Dış Mekan Dekorasyonu, giyim mağazası Tabelası, Alışveriş Merkezleri, Açık hava alışver |
|---|---|
| Malzeme: | Akrilik, ara dişli transformatörü, LED, LED neon flex 12v, pc |
| Renk: | Özelleştirilmiş Renk |
Çift Taraflı 21W Güneş Enerjili Dijital Tabelalar 900x600mm Solar Sokak Tabelaları
| Malzeme: | Alüminyum, akrilik, LED |
|---|---|
| NEDEN OLMUŞ: | 2 Taraf için 2835SMD |
| Açık renk: | gün ışığı beyaz |
400cd/m2 42 İnç Lcd Ekran Reklam Monitörü WiFi Kontrol Lcd Menü Ekranı
| Ekran boyutu: | 42 inç |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1920 x 1080 |
| Parlaklık: | 400 cd/m2 |

