Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led shop lights ] eşleşme 328 Ürünler.
Sanat Gösterisi ve Sergisi için 28mm Derinlik İnce LED Kumaş Çerçeve Açma / Kapama Anahtarı
| Derinlik: | 28 mm |
|---|---|
| Led kaynağı: | 2835 SMD |
| çalışma voltajı: | DC 12V |
28mm Derinlik İnce SEG Arkadan Aydınlatmalı Çerçeve Sanat Gösterisi ve Sergisi İçin Açma / Kapama Anahtarı Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi
| Derinlik: | 28mm |
|---|---|
| led kaynak: | 2835 kısa mesaj |
| Çalışma Gerilimi: | DC 12V |
Yüksek çözünürlüklü özel logo uzun ömürlü LED perakende tabelaları
| Arabirim: | Çoklu |
|---|---|
| Parlaklık: | Yüksek |
| Kontrol Sistemi: | Gelişmiş |
LGP Teknolojisi Kalınlık 30mm LED Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Kalınlık: | 30 mm |
| Ömür: | 100000 saatten fazla |
480x480mm LED Mağaza Vitrini LED Çapraz İşaret Led Eczane Braketli Yeşil Çapraz
| Boyut: | 480 x 480 mm |
|---|---|
| çalışma voltajı: | DC12V |
| Kontrol: | USB, Ağ kablosu, Wi-Fi |
Işıklı LED Kanal Mektubu Burcu Kırmızı Işıklı Harfler Suya Dayanıklı IP65 DC12V
| Malzeme: | LED modül ışığı, opal akrilik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| LED Kaynağı: | 2835 kısa mesaj |
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
Gümüş Renkli 2mX4m Ayaklı Işık Kutusu 9000~10000K Kumaş Işık Kutuları
| Derinlik: | 120 mm |
|---|---|
| LED Kaynağı: | LED spot ışığı |
| çalışma voltajı: | DC 12V |
220-240VAC Düğün LED Neon İşaretler Pembe Neon Kalp Işığı
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Öğe türü: | Neon ışıkları |
| Giriş: | 220-240V |
Gizli Paslanmaz Çelik Sırtlı LED Neon Tabelalar Moda 3D Burcu Özel Neon Burcu
| başka bir isim: | Dış LED Neon Işıklar |
|---|---|
| Öğe türü: | Neon ışık |
| Çalışma Ömrü: | 50000 saat |
Restoran ve Alışveriş Merkezi İçin Siyah Destekli IP65 Suya Dayanıklı LED Neon Giriş Burcu
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Öğe türü: | Neon ışıkları |
| Giriş gerilimi: | 220-240V |

