Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led shop lights ] eşleşme 328 Ürünler.
Mağaza İç Ekranı İçin Ultra İnce Derinlik 65mm LED Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi 6500K
| Işık kaynağı: | katlanır LED paneli |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | 6500K, 8000K |
| Derinlik: | 65 mm |
Dia 600mm Yuvarlak LED Dış Mekan Işık Kutusu LED Blade Burcu Çift Taraflı Mağaza Reklamı İçin
| Bir diğer: | Dış Mekan Işıkları İçin Suya Dayanıklı Kutu |
|---|---|
| Kare Boyut: | 600x600 mm, 400x800 mm |
| çerçeve:: | alüminyum |
LSD Çift Taraflı 2835SMD led Masaüstü Işık Kutusu Resim Çerçevesi Uzun Ömürlü
| led kaynak: | arkadan aydınlatmalı 2835 SMD |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | DC 12V veya 24V |
| Uygulama: | masaüstü |
80mm Arkadan Aydınlatmalı Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi 3mx6m Büyük Format Boyutlu LED Aydınlatmalı Işık Kutusu
| Derinlik: | 80 mm |
|---|---|
| led kaynak: | katlanır LED ile arkadan aydınlatmalı |
| Çalışma Gerilimi: | DC 12V |
Açık arkadan aydınlatmalı 2835 SMD 6500K Mağaza Cephe İşareti için LED Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi
| Kalınlık: | 80 mm |
|---|---|
| led kaynak: | arkadan aydınlatmalı 2835 SMD |
| Çalışma Gerilimi: | DC 12V |
Süspansiyon Tipi 9.5mm LED Işık Kılavuz Plakası 6500K Akrilik LED Raf Aydınlatması
| Malzeme: | LED, akrilik, alüminyum, difüzör paneli |
|---|---|
| LED kaynağı: | 2835 SMD |
| Kalınlık: | 9,5 mm |
Duvara Montaj 9000K LED Kumaş Işık Kutusu DC12V Tek Taraflı Çerçevesiz
| LED Kaynağı: | Arkadan aydınlatmalı 2835 SMD |
|---|---|
| çalışma voltajı: | DC 12V veya 24V |
| renkli ışık: | 9000K |
Outdoor35W 650mm Led Küp Işık Kutusu Burcu Ön Mağaza Asılı 3D LED Mağaza Ekranı
| çap: | 650mm |
|---|---|
| led kaynak: | 2835 SMD LED modülü |
| Çerçeve: | alüminyum |
Ultra İnce Tek Taraflı Kristal Işık Kutusu 2835SMD Led Menü Işık Kutusu
| Malzeme: | Akrilik, LED, Alüminyum Kitler |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş, Siyah |
| LED Kaynağı: | 2 taraf için 2835SMD |
Elektrik Mağazası LED Tekstil Işık Kutusu, Işık Kılavuz Plakası Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi
| Malzeme: | alüminyum, LED, UV kumaş |
|---|---|
| Derinlik: | 30 mm |
| led kaynak: | 2 taraf için 2835 SMD |

