Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led shop lights ] eşleşme 328 Ürünler.
Tavan Asma Kitleri ile 40 Watt 3030SMD LED Mağaza Teşhir Küp Işık Kutusu
| LED Kaynağı: | 3030 SMD LED modül ışığı |
|---|---|
| Malzeme: | 3mm akrilik + LED |
| Yüzey Rengi: | baskılı vinil |
CE 12V 24VDC LED Kumaş Işık Kutusu 80mm İnce Çift Taraflı Alüminyum Çerçeve
| Orijinal Yer: | Xiamen, Çin |
|---|---|
| Şekil: | Özelleştirilmiş Şekil |
| Ürün adı: | Çerçevesiz Kumaş led ince ışık kutusu |
Dikdörtgen Ultra İnce 3 LED Kumaş Işık Kutusu 175 Derece Işın Açısı LED Panel
| Orijinal Yer: | Xiamen, Çin |
|---|---|
| Ürün Şekli: | Dikdörtgen veya Özelleştirilmiş |
| Ürün adı: | Çerçevesiz Kumaş led ince ışık kutusu |
RoHS LED Blade Burcu Saf Beyaz LED Dış Mekan Işık Kutusu IP65 Su Geçirmez
| İsim: | LED Dış Mekan Işık Kutusu |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum, akrilik, LED, çelik |
| Çerçeve rengi: | Gümüş |
OEM ODM 25mm LED Kumaş Işık Kutusu Tavan Asma Çerçeve Düşük Isı
| Orijinal Yer: | Xiamen, Çin |
|---|---|
| Şekil: | Özelleştirilmiş Şekil |
| Ürün adı: | Çerçevesiz Kumaş led ince ışık kutusu |
Ticari Reklamlar için Düşük Bakımlı LED Mağaza Ekranı
| türü: | LED Dükkan Ekranı |
|---|---|
| Kurulum: | Sakin ol. |
| Dayanıklılık: | Yüksek |
ISO9001 Led Reklam Işık Kutusu DC12V Tek Taraflı Işık Kutusu
| Orijinal Yer: | Xiamen, Çin |
|---|---|
| Şekil: | Özelleştirilmiş Şekil |
| Ürün adı: | Çerçevesiz Kumaş led ince ışık kutusu |
Dış Mekan Görüntü İşareti için Derinlik 90mm UV Baskılı 8000K LED Kumaş Işık Kutusu
| Derinlik: | 90 mm |
|---|---|
| Ön genişlik: | 60 mm |
| çalışma voltajı: | DC 12V |
Alüminyum Çerçeve ile Serbest Daimi Kalınlık 28mm LED Kumaş Işık Kutusu 12V / 24V
| İsim: | LED Kumaş Işık Kutusu |
|---|---|
| Ürün şekli: | dikdörtgen veya özelleştirilmiş |
| Ürün adı: | Çerçevesiz Kumaş led ince ışık kutusu |
8000K Tek Taraflı Çerçevesiz 3030SMD LED Kumaş Işık Kutusu
| İsim: | LED Kumaş Işık Kutusu |
|---|---|
| Derinlik: | 160 mm |
| LED Kaynağı: | 2 uzunluk kenarı için 3030 SMD |

