Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led shop lights ] eşleşme 328 Ürünler.
Çevre dostu Alüminyum SMD2835 LED Afiş Çerçevesi Ultra İnce Led Işık Kutusu
| Malzeme: | alüminyum, LED, akrilik |
|---|---|
| Aydınlatma: | 2 uzunluk kenarı için LED |
| Derinlik: | 18 mm |
Çerçeveli smd3629 LED Kanal Harfleri Dış Mekan Aydınlatmalı İş İşaretleri IP65
| Malzeme: | LED, akrilik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| LED kaynağı: | 3629 md |
| çalışma voltajı: | 12V |
AC85V- AC245V LED Afiş Standı
| Boyut: | A0, A1, B1, B2 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum, LED, Akrilik |
| çalışma voltajı: | DC 12V |
Reklam için 32mm genişlik LED Afiş Standı Ekran Kaldırım Tabela
| Boyut: | A1, B1 |
|---|---|
| Malzeme: | LED, Akrilik, alüminyum |
| Çalışma Gerilimi: | 12V |
A1 B2 Smd2835 LED Dış Mekan Afiş Teşhir Standı Şarj Edilebilir DC12V
| Boyut: | A1, B2 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum, LED, Akrilik |
| Çalışma Gerilimi: | DC 12V |
Düğün ve Parti İçin Kırmızı Renkli LED Kanal Mektubu İşaretleri Asma Pencere
| Malzeme: | LED, PVC |
|---|---|
| Boyut: | özelleştirilmiş |
| Açık renk: | kırmızı |
Restoran ve Mağazalar İçin Sıcak Beyaz Soğuk Beyaz Özelleştirilmiş LED Neon Tabelaları
| Malzeme: | LED, PVC |
|---|---|
| Boyut: | özelleştirilmiş |
| Açık renk: | Sıcak beyaz |
Duvar Montajı SS304 Özel LED Kanal Harf İşaretleri IP55 Led Dış Harfler
| Malzeme: | Paslanmaz çelik, akrilik, LED |
|---|---|
| led kaynak: | Arkadan aydınlatmalı olarak 2835 smd |
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
Dış bahçe manzarası için Güneş Yaratıcı Demir kazan duş zemin lambası
| Güç kaynağı: | Güneş |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Ürün Adı: | LED Güneş Işıkları |
Dış Mağaza Tabela Ekranı İçin Akrilik LED Işık Kutusu Thru
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
|---|---|
| Kullanımı: | Dış mekan |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik, akrilik, LED |

