Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led shop lights ] eşleşme 328 Ürünler.
Dikey Görünüm Kristal Işık Kutusu Ekranı A2 Boyutu, Kablo Asma Kitleri ile
| Döşeme Rengi: | gümüş, siyah |
|---|---|
| LED Kaynağı: | Yan aydınlatma için 2835SMD |
| Kalınlık: | 8 mm |
Özel Yapılmış Akrilik Led Neon Burcu DC12V LED İş Neon Işıkları
| Ürün adı: | İş Neon Tabela |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED, SMD2835 |
| Malzeme: | Neon Esnek |
Alüminyum Ultra İnce smd2835 Kapalı Afiş Ekranı İçin Led Arkadan Aydınlatmalı Afiş Çerçevesi
| Malzeme: | alüminyum, LED, akrilik, difüzyon filmi |
|---|---|
| LED Kaynağı: | 2835 smd LED sert çubuk |
| Afiş Boyutu: | A0, A1, A2, A3, A4 diğerleri mevcuttur |
Kalınlık 10mm Kristal Ekran Işık Kutusu, Güvenli Güç DC 12V LED Işık Kutusu Ekranı
| Malzeme: | Akrilik, LED, Krom Çelik |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş, Siyah, Beyaz |
| LED Kaynağı: | 2 taraf için 2835SMD |
Vintage 3D SMD2835 LED Neon İşaretler İyi Görünümlü Özel Neon Harfler
| Malzeme: | Akrilik,LED |
|---|---|
| kullanım: | Kapalı veya Açık, Reklam Teşhir, Düğün/Parti/Reklam Neon tabela |
| Ürün adı: | Akrilik Led Harfler |
Özel Neon Burcu Bar Işıklı Tabelalar Neon Dekoratif Işıklar
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
|---|---|
| Işık kaynağı: | smd2835 |
| Malzeme: | Akrilik |
Tavana Asma 28mm B1 B2 A1 LED Afiş Çerçevesi Menü Ekran Işık Kutusu
| Malzeme: | Alüminyum, LED, akrilik |
|---|---|
| Ön genişlik: | 40 mm |
| Kalınlık: | 28 mm |
A4 6500K Beyaz Led Işık Cep Penceresi, Reklam İçin 25mm Genişlik Görüntüler
| Malzeme: | Akrilik, LED, Alüminyum |
|---|---|
| NEDEN OLMUŞ: | 2 Taraf için 2835SMD |
| Açık renk: | 6500K |
8000K A3 A4 LED Işık Cepleri 2835SMD Led Emlakçı Vitrin
| Malzeme: | Akrilik, LED |
|---|---|
| NEDEN OLMUŞ: | 2835SMD 2 Taraflı |
| Açık renk: | 8000K |
Beyaz Renkli LED Tabela, Net Kordon Kontrolü Reklam İçin LED Kayan Mesaj Panosu
| Malzeme: | alüminyum veya demir dolap, P10 LED modül |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
| Kontrol: | USB, SD kart, Ağ kablosu, Wi-Fi |

