Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led shop lights ] eşleşme 328 Ürünler.
Tavan Değişen 22mm Işıklı Resim Çerçevesi Kutusu 23w Afiş Işık Çerçevesi
| Çerçeve malzemesi: | anodize alüminyum profil |
|---|---|
| Ön genişlik: | 30 mm |
| Kalınlık: | 22 mm |
Tek Taraflı A1 594x841mm LED Klipsli Çerçeve Kenardan Aydınlatmalı Afiş Çerçeveleri DC12V
| Çerçeve genişliği: | 30 mm |
|---|---|
| Derinlik: | 18 mm |
| LED Kaynağı: | LED yandan aydınlatmalı |
841x1189mm A0 Led Arkadan Aydınlatmalı Afiş Ekran Kancalı Tabela
| Çerçeve genişliği: | 30 mm |
|---|---|
| Derinlik: | 22 mm |
| LED Kaynağı: | 2 uzunluk kenarı LED kenar aydınlatmalı |
Ipad Tarzı Işıklı LED Afiş Çerçeveleri Duvar Grafik Ekranı için 2800LUX Parlaklık
| Ön genişlik kenarı: | 30 mm |
|---|---|
| Kenar rengi: | Siyah gümüş |
| Derinlik: | 14 mm |
Ultra İnce IP67 40mm Kilitlenebilir Işık Kutusu / Suya Dayanıklı Dış Mekan Işık Kutusu
| Taşıma Oranı: | IP55 |
|---|---|
| Ön Genişlik: | 40 mm |
| Derinlik: | 40 mm |
Özel Yapılmış Açık Neon Akrilik İşaret Led Özel Neon Işık İşareti 3D Harfler
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
|---|---|
| Kullanımı: | Dış mekan |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik, akrilik, LED |
Neuture Beyaz 6500K Led Arkadan Aydınlatmalı Harf İşareti IP65 Işıklı Kanal Harfleri
| çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| kullanım: | Kapalı veya Açık |
| Malzeme: | Akrilik, LED, paslanmaz çelik |
OEM A2 A3 Boyut LED Afiş Çerçevesi Işık Kutusu Klipsli Parlak Gümüş Açık
| Çerçeve genişliği: | 25 mm |
|---|---|
| Derinlik: | 20 mm |
| LED Kaynağı: | 2 tarafı LED kenar aydınlatmalı |
Kapı Açık Derinlik 45mm A0 A1 Led Lightbox Ticari Işık Kutusu İşaretleri DC12V
| Derinlik: | 45 mm |
|---|---|
| IP Oranı: | IP65 |
| LED Kaynağı: | 2 taraf için 2835 smd |
Mağaza Reklam OEM ODM LED Neon İşareti Işıklı Mavi ve Kırmızı Harfler
| LED kaynağı: | 2835 SMD |
|---|---|
| Şekil: | Özelleştirilmiş Şekil |
| çalışma voltajı: | DC12V |

