Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led shop lights ] eşleşme 328 Ürünler.
Özel Restoran veya Bar LED Neon İşareti İçeride Dışarıdaki Dekorasyon Akrilik DC12V
| Uygulama: | Kapalı Açık, Açık alışveriş merkezi / otel vb. |
|---|---|
| Ürün Adı: | Özelleştirilmiş Reklam led tabela mektubu, neon harf işareti, Çin'den özel led esnek neon aydınl |
| Malzeme: | Akrilik, LED, led neon esnek 12v |
Kahve veya Restoran veya Bar Özel LED Neon İşareti İçerideki Dış Dekorasyon Akrilik DC12V
| Uygulama: | Kapalı Açık, Açık alışveriş merkezi / otel vb. |
|---|---|
| Ürün Adı: | Özelleştirilmiş Reklam led tabela mektubu, neon harf işareti, Çin'den özel led esnek neon aydınl |
| Malzeme: | Akrilik, LED, led neon esnek 12v |
AC85V ~ 245V A2 A3 LED Işık Kutusu İşareti, Yanıp Sönen Görünüm Etkisi Reklam Işık Kutusu
| Boyut: | A3 A2 A1 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum, LED, PVC |
| Çalışma Gerilimi: | DC 12V |
LED Neon Açık Burcu Güvenlik Uzun Ömürlü İş Neon Işık Mektupları Özel Neon Burcu
| Tavsiye Edilebilir Renk: | Çoklu seçimler |
|---|---|
| Malzeme: | LED, PVC |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
30mm SEG Led Çerçevesiz Kumaş Işık Kutusu
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Kalınlık: | 30 mm |
| ömür: | 100000 saatten fazla |
Asılı Manyetik Led Işık Kutusu DC12V
| Malzeme: | alüminyum, LED, akrilik |
|---|---|
| Aydınlatma: | 2 uzunluk kenarı için LED |
| Derinlik: | 18 mm |
3 Başlı Çiçek Güneş hortanje Işıkları Dış Bahçe LED Simülasyon Çiçek Işıkları
| Güç kaynağı: | Güneş |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Ürün Adı: | LED Güneş Işıkları |
Yer Plug Üçlü Pırlanta Güneş Çim Işığı Açık Bahçe Manzara Ambient Patio
| Güç kaynağı: | Güneş |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Ürün Adı: | LED Güneş Işıkları |
Çim manzara güneş mantar lambaları açık hava yer fiş karikatür bahçe ev lambaları
| Güç kaynağı: | Güneş |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Ürün Adı: | LED Güneş Işıkları |
CE Kilitlenebilir Geçmeli Çerçeveler A3 Boyutlu Işık Kutusu Perakende Işık Kutusu İşaretleri AC100V~240V
| Malzeme: | alüminyum, LED, akrilik, PC filmi |
|---|---|
| Derinlik: | 45 mm |
| IP Oranı: | IP55 |

