Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led shop lights ] eşleşme 328 Ürünler.
30mm Veya 40mm LED Kanal Harf İşaretleri
| LED Kaynak: | 2835 SMD ışık modülü |
|---|---|
| IP Oranı: | IP44 |
| Kalınlık: | 30 mm veya 40 mm |
Duvara Montaj 8mm 5050 SMD Led Cam Raf Işığı Mağaza Ekranı İçin Aydınlatmalı
| Malzeme: | cam, alüminyum, LED |
|---|---|
| LED kaynağı: | 5050 SMD |
| cam kalınlığı: | 8 mm |
220-240V 50-60HZ Temizle Yüksek Kararlı 3d Neon Işıkları Parti Neon Tabelaları
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Öğe türü: | Neon ışıkları |
| Giriş voltajı(v): | 24V,12V |
Oda Basit Tasarım için Yüksek Parlaklık IP67 LED Neon Tabelalar
| Öğe türü: | Neon ışıkları |
|---|---|
| Marka adı: | LSD |
| Tasarım: | Özel tasarım Kabul edilebilir |
LED Kayan Metin İşareti ile Reklam Manyetik 18mm Işıklı Afiş Kutusu DC12V
| Malzeme: | Alüminyum, akrilik, LED modül |
|---|---|
| Aydınlatma: | 2 tarafı LED kenar aydınlatmalı |
| Derinlik: | 18 mm |
LED Blade Burcu Vitrin Işık Kutusu İşaretleri 6000K Açık Yuvarlak Işık Kutusu
| çap: | 500 mm |
|---|---|
| led kaynak: | 3030 SMD LED modülü |
| Çerçeve: | alüminyum |
LED Kanal Mektubu Burcu Akrilik Led Işıklı Kanal Harfleri Kalınlığı 70mm 6500K
| LED Kaynağı: | 2835 SMD ışık modülü |
|---|---|
| IP oranı: | IP65 |
| Kalınlık: | 70 mm |
Akrilik Blok LED Kanal Harfleri Neon Metin Burcu 6500K
| LED Kaynak: | 2835 SMD ışık modülü |
|---|---|
| IP oranı: | IP65 |
| Kalınlık: | özelleştirilmiş |
Akrilik Blok Neon Metin İşareti Gibi 6500K LED Dış Mekan Tabelası
| LED Kaynak: | 2835 SMD ışık modülü |
|---|---|
| IP oranı: | IP65 |
| Kalınlık: | özelleştirilmiş |
Dış Mekan Neon LED Kanal Mektubu İşareti Süper Parlaklık IP65
| LED Kaynağı: | 2835 SMD ışık modülü |
|---|---|
| IP oranı: | IP65 |
| Kalınlık: | Özelleştirilmiş |

