Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led shop lights ] eşleşme 328 Ürünler.
Gümüş Döşeme Rengi 8mm A3 Led Lightbox Kristal Işık Kutusu Sütun Başına 3 Parça Standı
| Döşeme Rengi: | Gümüş rengi |
|---|---|
| LED Kaynağı: | 2 taraf için 2835SMD |
| Kalınlık: | 8 mm |
Çap 600mm 800mm Yuvarlak Led Işık Kutusu LGP 6mm Lazer Noktalı Dış Mekan Işareti
| Döşeme Rengi: | gri, siyah, beyaz |
|---|---|
| LED Kaynağı: | SMD2835 |
| LGP: | 6 mm lazer noktaları |
Hareketli Sırt Çantası 2835smd LED Afiş Standı DC12V Arkadan Aydınlatmalı Film Afiş Çerçevesi
| Malzeme: | Alüminyum, akrilik, PVC, LED |
|---|---|
| LED ışığı: | 2835smd |
| çalışma voltajı: | DC12V |
Tek Taraflı DC12V LED Afiş Standı 22W Alüminyum Yapı Serbest Daimi
| Malzeme: | Akrilik, LED, plastik, alüminyum |
|---|---|
| Boyut: | A1 (594 x 841 mm) |
| Aydınlatma: | 2 taraf için LED |
12V LED Neon Tabelaları Işık Mesaj Spa Duvar veya İç Dekorasyon Tabelaları için Özel
| Uygulama: | Kapalı Açık, Açık alışveriş merkezi / otel vb. |
|---|---|
| Ürün Adı: | Özelleştirilmiş Reklam led tabela mektubu, neon harf işareti, Çin'den özel led esnek neon aydınl |
| Malzeme: | Akrilik, LED, led neon esnek 12v |
Müstakil Sokak 6500K Güneş Enerjili LED Tabelalar 1500LUX Parlaklık Çift Taraflı
| Malzeme: | çelik, LED, akrilik, güneş paneli |
|---|---|
| NEDEN OLMUŞ: | 2 Taraf için 2835SMD |
| Açık renk: | 6500K |
Snap Frame A1 LED Afiş Standı 18mm Kalınlık 24mm Genişlik Yer Tipi
| Malzeme: | alüminyum, akrilik, LED, PVC |
|---|---|
| Boyut: | A1 |
| Aydınlatma: | 2 taraf için LED |
SEG Tension Fabric Trade Show, LED Arkadan Aydınlatmalı Kumaş Küp Kumaş Işık Kutusu Çerçevesini Sergiliyor
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Kalınlık: | 30mm |
| Ömür: | 100000 saatten fazla |
Konfeksiyon Mağazası İçin Son Derece İnce Dikdörtgen LED Çerçevesiz Kumaş Işık Kutusu
| İsim: | LED Çerçevesiz Kumaş Işık Kutusu |
|---|---|
| Kalınlık: | 30 mm |
| Ömür: | 100000 saatten fazla |
Snap Çerçeve Led Işık Kutusu 420x594mm
| Malzeme: | alüminyum, LED, akrilik, difüzyon filmi |
|---|---|
| Ön genişlik: | 25 mm |
| Kalınlık: | 15 mm |

