Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led shop lights ] eşleşme 328 Ürünler.
DC 12 Volt LED Kanal Harf İşaretleri Sergisi Reklam İçin Neon Tabelaları
| Renk: | Özelleştirilmiş Renk |
|---|---|
| Boyut: | özelleştirilmiş |
| kullanım: | bar, mağaza, Reklam, alışveriş merkezi |
Promosyon Bira Slogen Aydınlatmalı LED Neon Tabelalar Çeşitli Renkler İçin Özel Özel Neon Tabela
| Renk: | Özelleştirilmiş renk |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı: | Çanta ve Ayakkabı teşhir mobilyası |
Özel 24VDC Resim Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi 28Mm Ultra İnce SEG Çerçevesi
| Orijinal Yer: | Xiamen, Çin |
|---|---|
| Ürün Şekli: | Dikdörtgen veya Özelleştirilmiş |
| Ürün adı: | Çerçevesiz Kumaş led ince ışık kutusu |
400x400x1800mm Cam Kule Vitrin MR16 LED Spot Aydınlatma Cam Vitrin Kule
| Malzeme: | alüminyum, temperli cam, MDF, LED |
|---|---|
| Aydınlatma: | MR16 LED spot ışığı |
| Boyut: | 400 x 400 x 1800 mm |
DC12V Led Neon Harf İşaretler
| Renk: | Özelleştirilmiş Renk |
|---|---|
| kullanım: | mağaza, reklam, alışveriş merkezi |
| Boyut: | özelleştirilmiş |
El Yapımı Özel Logo Neon Tabelalar 8x16mm Metal Çerçeve Neon Dükkan Tabelaları
| Diğer Adı: | Neon Dükkanı Tabelası |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı veya Açık |
| Renk: | 12 Tip |
Altın Cilalı Işıksız LED Kanal Harf İşareti Dış Mekan Işıklı Harf İşaretleri
| Malzeme: | paslanmaz çelik |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
| Derinlik: | 15 mm veya 20 mm |
200x1200mm Alüminyum LED Işık Kutusu AC100 ~ 240V Mağaza Önü Işık Kutusu Burcu LED Bıçak İşareti
| Malzeme: | Alüminyum, LED |
|---|---|
| led kaynak: | 2835SMD |
| Çalışma Gerilimi: | 12V veya 24V |
LED Neon Tabelaları İş Neon Tabelaları DC12V Özelleştirilmiş Kırmızı Renk
| Malzeme: | LED, PVC |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli Seçenekler |
| Su geçirmez: | IP20 veya IP65 |
SMD2835 LED Kapalı Neon Işık Tabelaları Kahve Dükkanı Logosu Masaüstü Neon Burcu
| Işık kaynağı: | LED, SMD2835 |
|---|---|
| Malzeme: | Led Flex Neon |
| Diğer Adı: | Neon Bar Tabela |

