Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led light box panels ] eşleşme 111 Ürünler.
Masaüstü için Özelleştirilmiş Popüler A2 A3 Manyetik Led Işık Kutusu
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Ömür: | 100000 saatten fazla |
| Şekil: | A2, A3, A4 veya Özelleştirilmiş |
Özel Akrilik Manyetik LED Afiş Çerçevesi 40mm Akrilik Led Işık Kutusu Çerçevesi
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Kalınlık: | 40mm |
| Ömür: | 100000 saatten fazla |
40mm Çift Taraflı Led Işık Kutusu Manyetik Duvar Asma Işık Kutusu
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Kalınlık: | 40mm |
| Ömür: | 100000 saatten fazla |
Düz Paket 8000K 2835SMD Perakende Led Işık Kutusu Silikon Kenar Çerçevesi
| LED ışığı: | 2835 SMD katlanır LED panel |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | varsayılan olarak 8000K |
| Derinlik: | 65 mm |
Derinlik 8mm 2835SMD LED Arkadan Aydınlatmalı Işık Kutusu A3 Led Işık Kutusu CE Onaylı
| Derinlik: | 8 mm |
|---|---|
| çalışma voltajı: | 12V |
| Ön trim rengi: | Gümüş rengi |
Çevre Koruma LED Işık Kutusu İşareti, Tek Taraflı 2835 SMD Ultra İnce Işık Kutusu
| Malzeme: | Akrilik, LED, Çelik |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş, Siyah, Beyaz |
| LED Kaynağı: | 2 taraf için 2835SMD |
Kalınlık 10mm Kristal Ekran Işık Kutusu, Güvenli Güç DC 12V LED Işık Kutusu Ekranı
| Malzeme: | Akrilik, LED, Krom Çelik |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş, Siyah, Beyaz |
| LED Kaynağı: | 2 taraf için 2835SMD |
9 mm Kristal LED Işık Kutusu A3 A4
| Malzeme: | Akrilik, LED, Pirinç kitler |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş |
| Led kaynağı: | 2 uzunluk kenarı için 2835SMD |
Çevre dostu Alüminyum SMD2835 LED Afiş Çerçevesi Ultra İnce Led Işık Kutusu
| Malzeme: | alüminyum, LED, akrilik |
|---|---|
| Aydınlatma: | 2 uzunluk kenarı için LED |
| Derinlik: | 18 mm |
Asılı Manyetik Led Işık Kutusu DC12V
| Malzeme: | alüminyum, LED, akrilik |
|---|---|
| Aydınlatma: | 2 uzunluk kenarı için LED |
| Derinlik: | 18 mm |

