Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led light box panels ] eşleşme 111 Ürünler.
Ev Dekorasyon Burcu için Büyük Format Tek Taraflı 20W LED Afiş Çerçevesi ışık kutusu
| Çerçeve rengi: | Beyaz, Gümüş veya Siyah |
|---|---|
| Taraf: | Tek taraflı |
| Uygulama: | İç mekan kullanımı |
45mm Arkadan Aydınlatmalı LED Kumaş Işık Kutusu 100000hrs Tek Taraflı Dikdörtgen Şekil
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Kalınlık: | 45mm |
| Ömür: | 100000 saatten fazla |
SEG Tension Fabric Trade Show, LED Arkadan Aydınlatmalı Kumaş Küp Kumaş Işık Kutusu Çerçevesini Sergiliyor
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Kalınlık: | 30mm |
| Ömür: | 100000 saatten fazla |
Gümüş Döşeme Rengi 8mm A3 Led Lightbox Kristal Işık Kutusu Sütun Başına 3 Parça Standı
| Döşeme Rengi: | Gümüş rengi |
|---|---|
| LED Kaynağı: | 2 taraf için 2835SMD |
| Kalınlık: | 8 mm |
Çift Grafik Smd3014 LED Kristal Işık Kutusu 15w Reklam Işık Kutusu
| Döşeme Rengi: | Gümüş rengi |
|---|---|
| LED Kaynağı: | 3014smd, 90LEDs/m |
| LGP: | 6 mm serigraf nokta baskılı |
Yuvarlak Köşe A4 210x297mm Tel Asma Sistemli LED Kristal Işık Kutusu
| Ön genişlik kenarı: | 22 mm |
|---|---|
| Kenar rengi: | Gümüş rengi |
| Derinlik: | 10 mm |
1200W X 200Hx 80D LED Mağaza Ekranı 20W Kapalı Işık Kutusu Tek Taraflı Beyaz
| Çerçeve rengi: | Beyaz, Gümüş veya Siyah |
|---|---|
| Taraf: | Tek taraflı |
| Uygulama: | İç mekan kullanımı |
L Şekli A3 A4 A5 Masaüstü Işık Kutusu 8000K Led Işık Menü Kartı
| Malzeme: | Akrilik, LED, alüminyum levha |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | gümüş / beyaz / siyah / kırmızı |
| LED Kaynağı: | 2835smd, 90 LED/m |
Ultra İnce Sıcak Beyaz 3000K 2835SMD LED Işık Kılavuz Plakası LED Kare Panel Işığı
| Boyut: | 595 x 595 mm |
|---|---|
| LED Kaynağı: | 2835SMD |
| Güç: | 40W |
Fabrika Depo Tavan için 595x595mm 40W Düz LED Işık Kılavuz Plakası
| Boyut: | 595 x 595 mm |
|---|---|
| LED Kaynağı: | 2835SMD |
| Güç: | 40W |

