Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led light box panels ] eşleşme 111 Ürünler.
Konfeksiyon Mağazası İçin Son Derece İnce Dikdörtgen LED Çerçevesiz Kumaş Işık Kutusu
| İsim: | LED Çerçevesiz Kumaş Işık Kutusu |
|---|---|
| Kalınlık: | 30 mm |
| Ömür: | 100000 saatten fazla |
Restoran Önü için 80mm Led Arkadan Aydınlatmalı Panel Işık Kutusu Mağaza önü Ekran 6500K
| LED Kaynak: | LED modül ışıkları |
|---|---|
| IP Oranı: | IP65 |
| Kalınlık: | 80 mm |
ISO9001 Led Reklam Işık Kutusu DC12V Tek Taraflı Işık Kutusu
| Orijinal Yer: | Xiamen, Çin |
|---|---|
| Şekil: | Özelleştirilmiş Şekil |
| Ürün adı: | Çerçevesiz Kumaş led ince ışık kutusu |
30mm SEG Led Çerçevesiz Kumaş Işık Kutusu
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Kalınlık: | 30 mm |
| ömür: | 100000 saatten fazla |
AC110V-220V LED Kristal Işık Kutusu 5W Yüksek Parlaklıkta Led Resim Çerçevesi
| Malzeme: | Akrilik, LED, Saten çelik |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | gümüş / beyaz / siyah |
| LED Kaynağı: | 2835smd, 90LEDs/m |
Klip Çerçeve 118mm Genişlik LED Kumaş Işık Kutusu IP55 Tek Taraflı DC12V
| Kalınlık: | 100 mm |
|---|---|
| Ön genişlik: | 118 mm |
| çalışma voltajı: | DC 12V |
Mağaza İç Ekranı İçin Ultra İnce Derinlik 65mm LED Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi 6500K
| Işık kaynağı: | katlanır LED paneli |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | 6500K, 8000K |
| Derinlik: | 65 mm |
Mağaza İç Dekorasyon için IP65 Katlanabilir Işıklı LED Kumaş Işık Kutusu 3x6m
| Kalınlık: | 90 mm |
|---|---|
| Ön genişlik: | 65 mm |
| çalışma voltajı: | DC 12V |
Soğuk Beyaz 8000K SMD2835 LED Kristal Işık Kutusu Ekran Mağazası Ekran İşareti
| Malzeme: | Akrilik, LED, Pirinç kitler |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş, Siyah |
| LED Kaynağı: | 1 taraf için 2835 SMD |
Konfeksiyon Mağazası Ekranı için 40mm Kalınlık Tekstil Işık Kutusu Arkadan Aydınlatmalı Kumaş Işık Kutusu
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Kalınlık: | 40mm |
| Ömür: | 100000 saatten fazla |

