Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led light box panels ] eşleşme 111 Ürünler.
Kristal Ekran için Yüksek Parlaklık 12V 2835smd A3 A4 A5 Led Işık Kutusu
| Malzeme: | Akrilik, LED, Saten çelik |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | gümüş / beyaz / siyah |
| LED Kaynağı: | 2835smd, 90LEDs/m |
Kristal Ekran için soğuk beyaz Kalınlık 8mm Akrilik LED Işık Kutusu
| Malzeme: | Akrilik, LED, Çelik |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş, Siyah, Beyaz |
| LED Kaynağı: | 2 taraf 2835SMD |
Kristaller için 10mm Kalınlık Çıkarılabilir LED Işık Kutusu soğuk beyaz 3000~8000K
| Malzeme: | Akrilik, LED, Krom Kitleri |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş / Siyah |
| LED Kaynağı: | 2 uzunluk kenarı için 2835SMD |
Konfeksiyon Giyim Mağazası Ekranı için DC 12V / 24V LED Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi
| Malzeme: | alüminyum, LED, UV kumaş/tekstil |
|---|---|
| Derinlik: | 30 mm |
| led kaynak: | Kenar aydınlatmalı olarak 2835 SMD |
PMMA Ultra İnce Led Işık Kutusu Berber Dükkanı İçin Gizli Kablo Kristal Işık Kutusu
| Malzeme: | LED, PMMA |
|---|---|
| NEDEN OLMUŞ: | 2 Taraf için 3629SMD |
| Açık renk: | 8000K soğuk beyaz |
28mm Derinlik İnce SEG Arkadan Aydınlatmalı Çerçeve Sanat Gösterisi ve Sergisi İçin Açma / Kapama Anahtarı Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi
| Derinlik: | 28mm |
|---|---|
| led kaynak: | 2835 kısa mesaj |
| Çalışma Gerilimi: | DC 12V |
Çap 600mm 800mm Yuvarlak Led Işık Kutusu LGP 6mm Lazer Noktalı Dış Mekan Işareti
| Döşeme Rengi: | gri, siyah, beyaz |
|---|---|
| LED Kaynağı: | SMD2835 |
| LGP: | 6 mm lazer noktaları |
Tek Kablo Asma Sistemi ile Manyetik Ultra İnce 12W-120W LED Kristal Işık Kutusu
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Ömür: | 100000 saatten fazla |
| Şekil: | Dikdörtgen veya Özelleştirilmiş |
Ultra İnce 40mm LED Kristal Işık Kutusu Süper Parlak A3 Boyutlu Duvar Asma
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Kalınlık: | 40mm |
| Ömür: | 100000 saatten fazla |
10.8 Watt 8mm A1 A2 Led Akrilik Işık Kutusu Dükkan Afiş Ekranı İçin Tek Taraflı
| Malzeme: | LED, akrilik, krom cıvatalar |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş grisi) |
| LED Kaynağı: | Uzun kenarlar için 2835 SMD |

