Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led light box panels ] eşleşme 111 Ürünler.
Tavan Asma 3014smd LED Kristal Işık Kutusu DC12V İnce Işık Çerçevesi
| Döşeme Rengi: | Gümüş rengi |
|---|---|
| LED Kaynağı: | 3014smd, 90LEDs/m |
| çalışma voltajı: | DC 12V |
6500K Kenardan Aydınlatmalı LED Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi SEG Arkadan Aydınlatmalı Ekran
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Kalınlık: | 30mm |
| Ömür: | 100000 saatten fazla |
Soğuk Beyaz 8000K LED Kristal Işık Kutusu A2
| Malzeme: | Akrilik, LED, Pirinç kitler |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş, Siyah |
| LED Kaynağı: | 2 taraf için 2835 SMD |
LED Kayan Metin İşareti ile Reklam Manyetik 18mm Işıklı Afiş Kutusu DC12V
| Malzeme: | Alüminyum, akrilik, LED modül |
|---|---|
| Aydınlatma: | 2 tarafı LED kenar aydınlatmalı |
| Derinlik: | 18 mm |
Çift Taraflı 260 x 347mm LED Kristal Işık Kutusu 8000K Soğuk Beyaz
| Malzeme: | Akrilik, LED, Alüminyum Kitler |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş, Siyah |
| LED Kaynağı: | 2 taraf için 2835SMD |
Dikey Görünüm 9mm LED Kristal Işık Kutusu Kablo Sistemi ile RGB Renkli Arka Plan
| Malzeme: | Akrilik, LED |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş rengi |
| LED Kaynağı: | 2 uzunluk kenarı için 2835SMD |
OEM A2 A3 Boyut LED Afiş Çerçevesi Işık Kutusu Klipsli Parlak Gümüş Açık
| Çerçeve genişliği: | 25 mm |
|---|---|
| Derinlik: | 20 mm |
| LED Kaynağı: | 2 tarafı LED kenar aydınlatmalı |
Derinlik 8mm Led Poster Işık Kutusu Kenar Aydınlatmalı
| Malzeme: | Akrilik, LED, çelik |
|---|---|
| Aydınlatma: | 2 uzunluk kenarı LED kenar aydınlatmalı |
| Derinlik: | 8 mm |
RoHS Duvara Montaj A1 LED Kristal Işık Kutusu 704 x 951mm Tek Taraflı
| Malzeme: | Akrilik, LED, Çelik |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş, Siyah, Beyaz |
| LED Kaynağı: | 2 taraf 2835SMD |
Kenar - Aydınlatmalı Kumaş Işık Kutusu 2835 SMD LED Kaynağı Perakende Mağazası İçin Çift Taraflı Silikon Kenar Grafik Çerçeve Burcu
| Malzeme: | alüminyum, kumaş, LED |
|---|---|
| Derinlik: | 65 mm, 80 mm |
| Led kaynağı: | Kenar aydınlatması için 2835 SMD |

