Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led light box panels ] eşleşme 111 Ürünler.
Menü Ekranı ve Kılavuz İşareti için taşınabilir 500x377mm çerçeve LED Kristal Işık Kutusu
| LED Kaynağı: | 2 uzunluk kenarı için 2835 |
|---|---|
| LGP: | 6 mm oyulmuş noktalar |
| çalışma voltajı: | DC 12V |
Süspansiyon 3014 SMD LED Kristal Işık Kutusu, Pencere Afiş Ekranı için 11mm kalınlığında
| Derinlik: | 10 mm |
|---|---|
| çalışma voltajı: | 12V |
| Ön trim rengi: | Siyah veya Gümüş |
EL Işık Paneli DC12V 24V Yanıp Sönen LED Kumaş Işık Kutusu Alüminyum Çerçeveli
| Boyut: | A0, A1, A2 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum, LED, tekstil |
| Çalışma Gerilimi: | DC 12V / 24V |
Dia 600mm Yuvarlak LED Dış Mekan Işık Kutusu LED Blade Burcu Çift Taraflı Mağaza Reklamı İçin
| Bir diğer: | Dış Mekan Işıkları İçin Suya Dayanıklı Kutu |
|---|---|
| Kare Boyut: | 600x600 mm, 400x800 mm |
| çerçeve:: | alüminyum |
Alışveriş Merkezi için 8000K 6-12MM Akrilik Kristal Led Fotoğraf Çerçevesi Işık Kutusu
| çalışma voltajı: | 12V |
|---|---|
| Ön trim rengi: | Siyah veya Gümüş |
| Malzeme: | LED, PMMA |
Ultra İnce Tek Taraflı Kristal Işık Kutusu 2835SMD Led Menü Işık Kutusu
| Malzeme: | Akrilik, LED, Alüminyum Kitler |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş, Siyah |
| LED Kaynağı: | 2 taraf için 2835SMD |
Kapalı Reklamcılık LED Kristal Işık Kutusu 8mm A1 A2, LED Kayan Metin İşareti ile
| Malzeme: | Akrilik, LED, Çelik |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş rengi |
| LED Kaynağı: | 2 uzunluk kenarı için 2835SMD |
Tavana Asma 28mm B1 B2 A1 LED Afiş Çerçevesi Menü Ekran Işık Kutusu
| Malzeme: | Alüminyum, LED, akrilik |
|---|---|
| Ön genişlik: | 40 mm |
| Kalınlık: | 28 mm |
A4 6500K Beyaz Led Işık Cep Penceresi, Reklam İçin 25mm Genişlik Görüntüler
| Malzeme: | Akrilik, LED, Alüminyum |
|---|---|
| NEDEN OLMUŞ: | 2 Taraf için 2835SMD |
| Açık renk: | 6500K |
8000K A3 A4 LED Işık Cepleri 2835SMD Led Emlakçı Vitrin
| Malzeme: | Akrilik, LED |
|---|---|
| NEDEN OLMUŞ: | 2835SMD 2 Taraflı |
| Açık renk: | 8000K |

