Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led light box panels ] eşleşme 111 Ürünler.
Alüminyum 500 x500mm Güneş Enerjili LED İşaretler Vakum Formu LED Işık Kutusu
| Malzeme: | Alüminyum, akrilik, LED |
|---|---|
| NEDEN OLMUŞ: | 2 Taraf için 2835SMD |
| Açık renk: | gün ışığı beyaz |
Tavan Asma için 2mm Şeffaf Akrilik LED Kristal Işık Kutusu HS Kodu 94056000
| Malzeme: | Akrilik, LED, Çelik |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş, Siyah, Beyaz |
| LED Kaynağı: | 2 taraf için 2835SMD |
Dikey Görünüm Kristal Işık Kutusu Ekranı A2 Boyutu, Kablo Asma Kitleri ile
| Döşeme Rengi: | gümüş, siyah |
|---|---|
| LED Kaynağı: | Yan aydınlatma için 2835SMD |
| Kalınlık: | 8 mm |
İç Mekan Grafik Ekran için 594 X 841mm A1 LED Kristal Işık Kutusu
| Aydınlatma: | 2 tarafı LED şerit aydınlatma |
|---|---|
| Derinlik: | 7 mm |
| çalışma voltajı: | DC12V |
Tezgah Menü Ekranı için Çift Taraflı LED Kristal Işık Kutusu A4 A5 Format Boyutu
| Malzeme: | Akrilik, LED |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | gümüş / beyaz / siyah |
| LED Kaynağı: | 2 tarafı 2835SMD kenardan aydınlatmalı |
LGP Teknolojisi Kalınlık 30mm LED Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Kalınlık: | 30 mm |
| Ömür: | 100000 saatten fazla |
Dikdörtgen Ultra İnce 3 LED Kumaş Işık Kutusu 175 Derece Işın Açısı LED Panel
| Orijinal Yer: | Xiamen, Çin |
|---|---|
| Ürün Şekli: | Dikdörtgen veya Özelleştirilmiş |
| Ürün adı: | Çerçevesiz Kumaş led ince ışık kutusu |
SMD2835 LED Kumaş Işık Kutusu çerçevesi 80mm Kalınlık Düşük Güç Tüketimi
| Orijinal Yer: | Xiamen, Çin |
|---|---|
| Şekil: | Özelleştirilmiş Şekil |
| Ürün adı: | Kumaş led ışık kutusu |
Alüminyum Çerçeve ile Serbest Daimi Kalınlık 28mm LED Kumaş Işık Kutusu 12V / 24V
| İsim: | LED Kumaş Işık Kutusu |
|---|---|
| Ürün şekli: | dikdörtgen veya özelleştirilmiş |
| Ürün adı: | Çerçevesiz Kumaş led ince ışık kutusu |
Özel 24VDC Resim Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi 28Mm Ultra İnce SEG Çerçevesi
| Orijinal Yer: | Xiamen, Çin |
|---|---|
| Ürün Şekli: | Dikdörtgen veya Özelleştirilmiş |
| Ürün adı: | Çerçevesiz Kumaş led ince ışık kutusu |

