Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led light box panels ] eşleşme 111 Ürünler.
Alüminyum Ultra İnce smd2835 Kapalı Afiş Ekranı İçin Led Arkadan Aydınlatmalı Afiş Çerçevesi
| Malzeme: | alüminyum, LED, akrilik, difüzyon filmi |
|---|---|
| LED Kaynağı: | 2835 smd LED sert çubuk |
| Afiş Boyutu: | A0, A1, A2, A3, A4 diğerleri mevcuttur |
Kenardan Aydınlatmalı LED Tekstil Çerçeve SEG Arkadan Aydınlatmalı Ekran Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Kalınlık: | 30mm |
| Ömür: | 100000 saatten fazla |
AC 85 - 245V LED Panel Tavan Işıkları, Kısılabilir Ofis LED Tavan Aşağı Işık
| Güç: | 6W, 9W, 12W, 15W |
|---|---|
| LED kaynağı: | 5630 SMD |
| Lamba gövdesi: | Alüminyum |
Müstakil Sokak 6500K Güneş Enerjili LED Tabelalar 1500LUX Parlaklık Çift Taraflı
| Malzeme: | çelik, LED, akrilik, güneş paneli |
|---|---|
| NEDEN OLMUŞ: | 2 Taraf için 2835SMD |
| Açık renk: | 6500K |
Reklam için IP68 2.3 ~ 3mm Esnek Kavisli Akrilik Led Arka Işık Paneli
| Renk: | Özelleştirilmiş Renk |
|---|---|
| anahtar kelime: | Esnek aydınlatma paneli |
| kullanım: | Reklam, alışveriş merkezi, süpermarket |
CE ROHS 4mm Pmma Işık Kılavuz Plakası Lgp Işık Kapalı Metroda Kullanılıyor
| Renk: | Özelleştirilmiş Renk |
|---|---|
| Boyut: | Özel Boyut Kabul Edildi |
| kullanım: | Reklam, alışveriş merkezi, süpermarket |
Arkadan Aydınlatmalı 30 mm Kalınlık SEG Kumaş Lightbox düşük titreme
| Place of Origin: | Xiamen, China (Mainland) |
|---|---|
| Thickness: | 30mm |
| Life Span: | More than 100000hrs |
Özelleştirilmiş 13 By 23 LED Neon İşaretler Asılı 3D Harf İşareti Enerji Tasarrufu
| Diğer Adı: | Neon İş Tabelası |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı veya Açık |
| Renk: | 12 Renk |
Duvara Montaj Yüksek Parlaklık 8000K Gerginlik Kumaş Işık Kutusu
| İsim: | Gerginlik Kumaş Işık Kutusu |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | varsayılan olarak 8000K |
| Derinlik: | 65 MM |
Mağaza LED Neon İşaretler Renkli Kelime Neon Işık 6mm 8mm Stirp tipi
| Malzeme: | LED, PVC |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli Seçenekler |
| Su geçirmez: | IP20 veya IP65 |

