Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led light box panels ] eşleşme 111 Ürünler.
Dijital Baskı Arkaplanlı LED Neon Tabelaları İçeride Dışarıda Şirket Dekorasyonu
| Uygulama: | Kapalı Açık, Açık alışveriş merkezi / otel vb. |
|---|---|
| Ürün Adı: | Özelleştirilmiş Reklam led tabela mektubu, neon harf işareti, Çin'den özel led esnek neon aydınl |
| Malzeme: | Akrilik, LED, led neon esnek 12v |
OEM Halo Aydınlatmalı LED Kanal Harfleri
| Boyut: | özelleştirilmiş Boyut |
|---|---|
| Işık kaynağı: | Yüksek Parlaklıkta Led Şerit veya led modülü |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi Germe Çerçeveleri 100000 saat Germe Kumaş Ticaret Fuarı LED Arkadan Aydınlatmalı Kumaş Çerçevesi
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Kalınlık: | 30mm |
| Ömür: | 100000 saatten fazla |
Pub Menü Ekranı için Deri Kapak A4 LED Mağaza Ekranı 9000K Led Menü Sahipleri
| Malzeme: | PU, LED, akrilik |
|---|---|
| LED Kaynağı: | 2 tarafı kenardan aydınlatmalı |
| Açık renk: | Soğuk Beyaz, 9000K |
Ipad Tarzı Işıklı LED Afiş Çerçeveleri Duvar Grafik Ekranı için 2800LUX Parlaklık
| Ön genişlik kenarı: | 30 mm |
|---|---|
| Kenar rengi: | Siyah gümüş |
| Derinlik: | 14 mm |
0.3~0.8mm Işıklı El Led Panel Ses Kontrolü EL Film Burcu LED Mağaza Ekranı
| Boyut: | A5 A4 A3 A2 A1 |
|---|---|
| Afiş Kalınlığı: | 0,3~0,8 mm |
| Çalışma Gerilimi: | 12V |
0.5W Güneş Enerjili LED İşaretler 5050SMD LED Güneş Enerjili Ev Numarası Işığı
| Malzeme: | Paslanmaz çelik, akrilik, LED, güneş paneli |
|---|---|
| NEDEN OLMUŞ: | 5050 md |
| Açık renk: | Beyaz veya Mavi, diğerleri mevcuttur |
Özelleştirilmiş 2835 SMD LED Mağaza Ekranı 8,5" X 11" Aydınlatmalı LED Menü Kitabı
| Malzeme: | PVC, Akrilik, LED |
|---|---|
| LED Kaynağı: | 2835 SMD |
| Açık renk: | Soğuk Beyaz |
12V LED Neon Tabelaları Işık Mesaj Spa Duvar veya İç Dekorasyon Tabelaları için Özel
| Uygulama: | Kapalı Açık, Açık alışveriş merkezi / otel vb. |
|---|---|
| Ürün Adı: | Özelleştirilmiş Reklam led tabela mektubu, neon harf işareti, Çin'den özel led esnek neon aydınl |
| Malzeme: | Akrilik, LED, led neon esnek 12v |
AC85V- AC245V LED Afiş Standı
| Boyut: | A0, A1, B1, B2 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum, LED, Akrilik |
| çalışma voltajı: | DC 12V |

