Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led light box panels ] eşleşme 111 Ürünler.
Reklam için 32mm genişlik LED Afiş Standı Ekran Kaldırım Tabela
| Boyut: | A1, B1 |
|---|---|
| Malzeme: | LED, Akrilik, alüminyum |
| Çalışma Gerilimi: | 12V |
A1 B2 Smd2835 LED Dış Mekan Afiş Teşhir Standı Şarj Edilebilir DC12V
| Boyut: | A1, B2 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum, LED, Akrilik |
| Çalışma Gerilimi: | DC 12V |
Sabit Akım Girişli Kısılabilir DC12V İnce LED Düz Panel Işık 595x595mm
| Boyut: | 595 x 595 mm |
|---|---|
| LED Kaynağı: | 2835SMD |
| Güç: | 40W |
595x595Mm LED Mağaza Teşhir Mavi Gökyüzü Tavan Dekorasyonu için LED Düz Panel Işık
| Boyut: | 595 x 595 mm ( 600 x 600) |
|---|---|
| LED Kaynağı: | 4014SMD |
| Güç: | 36W |
Çocuk veya Çocuk Hediye Özel Küre LED Neon İşareti Dahili Dekorasyon Akrilik DC12V
| Uygulama: | Kapalı Açık, Açık alışveriş merkezi / otel vb. |
|---|---|
| Ürün Adı: | Özelleştirilmiş Reklam led tabela mektubu, neon harf işareti, Çin'den özel led esnek neon aydınl |
| Malzeme: | Akrilik, LED, led neon esnek 12v |
Mücevher Tamiri veya Ayakkabı Tamiri Özelleştirilmiş LED Neon İşareti İç mekan dekorasyonu Akrilik DC12V
| Uygulama: | Kapalı Açık, Açık alışveriş merkezi / otel vb. |
|---|---|
| Ürün Adı: | Özelleştirilmiş Reklam led tabela mektubu, neon harf işareti, Çin'den özel led esnek neon aydınl |
| Malzeme: | Akrilik, LED, led neon esnek 12v |
Banka ATM Özel LED Neon İşareti İç Dekorasyon Akrilik DC12V
| Uygulama: | Kapalı Açık, Açık alışveriş merkezi / otel vb. |
|---|---|
| Ürün Adı: | Özelleştirilmiş Reklam led tabela mektubu, neon harf işareti, Çin'den özel led esnek neon aydınl |
| Malzeme: | Akrilik, LED, led neon esnek 12v |
Masaüstü Elektrominesans Işıklı Afiş Ekranı 360 Derece Esnek
| Boyut: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Afiş Kalınlığı: | 0,3~0,8 mm |
| Çalışma Gerilimi: | 12V |
Dikdörtgen Çerçevesiz SEG Kumaş Çerçeveler 30cm Kalınlık SEG Arkadan Aydınlatmalı Ekran
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Kalınlık: | 30 mm |
| ömür: | 100000 saatten fazla |
Shopping Mall 6000K Işıklı Afiş Kılıf A1 Arkadan Aydınlatmalı Çerçeve 23w
| Malzeme: | LED, alüminyum profil, akrilik |
|---|---|
| Aydınlatma: | LED kenar aydınlatmalı 3014SMD |
| Açık renk: | saf beyaz 6000K |

