Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led shop lights ] eşleşme 328 Ürünler.
Neon Flex LED Kanal Harf İşaretleri Ön - Şeffaf Akrilik Arka Plaka ile Aydınlatmalı
| LED Kaynağı: | 2835 SMD |
|---|---|
| IP oranı: | IP65 |
| Işık efekti: | Önden aydınlatmalı ve yandan aydınlatmalı |
Ultra İnce Sıcak Beyaz 3000K 2835SMD LED Işık Kılavuz Plakası LED Kare Panel Işığı
| Boyut: | 595 x 595 mm |
|---|---|
| LED Kaynağı: | 2835SMD |
| Güç: | 40W |
Otobüs Terminali için Yükseklik 350mm DC12V Kayan Işık Kutusu Reklam Şehir Işık Kutusu
| Derinlik: | 140 mm |
|---|---|
| IP Oranı: | IP65 |
| LED Kaynağı: | 2 uzunluk kenarı için 2835 smd |
12V Dondurma Özel LED Neon Tabela 12 Renk Seçimi Ya da Süt Çayı
| Çerçeve rengi: | Beyaz / siyah Ve müşteri seçimi |
|---|---|
| Giriş: | DV12 |
| Çalışma saati: | 2-5 iş günü |
Hot Dog Özel LED Neon İşareti İçeride Seçilecek 12 Renkli DC 12V
| Çerçeve rengi: | Beyaz / siyah Ve müşteri seçimi |
|---|---|
| Giriş: | DV12 |
| Çalışma saati: | 2-5 iş günü |
220V-240V Düğün Dekor Neon Burcu
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Öğe türü: | Neon ışıkları |
| Giriş gerilimi: | 220-240V |
Özel Neon Burcu 3D Clear Channel Neon Tabela Şirket Tabelaları İçin Antik Neon Tabelalar
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Öğe türü: | Neon ışıkları |
| Giriş gerilimi: | 220-240V |
Flex Reklam LED Neon Tabelaları Canlı Aile Yanı Neon Özel Tabela Yapıcı
| Renk: | Özelleştirilmiş Renk |
|---|---|
| Boyut: | özelleştirilmiş |
| kullanım: | bar, mağaza, Reklam, alışveriş merkezi |
IP65 80mm 3d Işıklı İşaretler Led Aydınlatmalı Arkadan Aydınlatmalı Halo Harfler
| IP Oranı: | IP65 |
|---|---|
| LED Kaynak: | LED modül ışıkları |
| Kalınlık: | 80 mm |
Uzun Ömürlü Açık Neon Adı Burcu Harfler Şeffaf Destek Özel Neon Burcu ile Flex Tabela
| Renk: | Özelleştirilmiş renk |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| Kullanım: | mağaza, reklam, alışveriş merkezi |

