Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led shop lights ] eşleşme 328 Ürünler.
Çok Renkli Sanat Tasarımı Noel Festivali Dekorasyon Işıkları İçin Led Neon Tabelalar Özel Neon Burcu
| Malzeme: | LED neon esnek, Akrilik |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| AÇIK RENK: | çok renkli |
Shopping Mall 6000K Işıklı Afiş Kılıf A1 Arkadan Aydınlatmalı Çerçeve 23w
| Malzeme: | LED, alüminyum profil, akrilik |
|---|---|
| Aydınlatma: | LED kenar aydınlatmalı 3014SMD |
| Açık renk: | saf beyaz 6000K |
Restoran Işıklı Tabela için RGB Renkli Uzaktan Kumanda LED Kanal Mektup İşaretleri
| Malzeme: | LED neon flex, Akrilik |
|---|---|
| Boyut: | özelleştirilmiş |
| Açık renk: | RGB Neon |
Çocuk veya Çocuk Hediye Özel Küre LED Neon İşareti Dahili Dekorasyon Akrilik DC12V
| Uygulama: | Kapalı Açık, Açık alışveriş merkezi / otel vb. |
|---|---|
| Ürün Adı: | Özelleştirilmiş Reklam led tabela mektubu, neon harf işareti, Çin'den özel led esnek neon aydınl |
| Malzeme: | Akrilik, LED, led neon esnek 12v |
Mücevher Tamiri veya Ayakkabı Tamiri Özelleştirilmiş LED Neon İşareti İç mekan dekorasyonu Akrilik DC12V
| Uygulama: | Kapalı Açık, Açık alışveriş merkezi / otel vb. |
|---|---|
| Ürün Adı: | Özelleştirilmiş Reklam led tabela mektubu, neon harf işareti, Çin'den özel led esnek neon aydınl |
| Malzeme: | Akrilik, LED, led neon esnek 12v |
Banka ATM Özel LED Neon İşareti İç Dekorasyon Akrilik DC12V
| Uygulama: | Kapalı Açık, Açık alışveriş merkezi / otel vb. |
|---|---|
| Ürün Adı: | Özelleştirilmiş Reklam led tabela mektubu, neon harf işareti, Çin'den özel led esnek neon aydınl |
| Malzeme: | Akrilik, LED, led neon esnek 12v |
Perakende Mağaza Tek Taraflı 6500K B1 B2 Kumaş Trimsiz Kumaş Çerçeve 28mm Derinlik
| Led kaynağı: | 2835 SMD |
|---|---|
| çalışma voltajı: | DC 12V |
| Renk sıcaklığı: | 6500K, diğerleri mevcuttur |
Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi Germe Çerçeveleri 100000 saat Germe Kumaş Ticaret Fuarı LED Arkadan Aydınlatmalı Kumaş Çerçevesi
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Kalınlık: | 30mm |
| Ömür: | 100000 saatten fazla |
Şirket Duvarı Özel Neon Burcu İçin Şeffaf Destekli Pembe Flex Tabela Neon Harf İşaretleri
| başka bir isim: | Dış LED Neon Işıklar |
|---|---|
| Öğe türü: | Neon ışık |
| Çalışma Ömrü: | 50000 saat |
Ayna Cilalı Derinlik 61mm Yandan Aydınlatmalı Kanal Harfleri Özel Tasarım
| Malzeme: | akrilik, paslanmaz çelik, LED ışık |
|---|---|
| LED Çip: | epistar |
| Çalışma Gerilimi: | 12V veya 24V |

