Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led shop lights ] eşleşme 328 Ürünler.
Özelleştirilmiş 13 By 23 LED Neon İşaretler Asılı 3D Harf İşareti Enerji Tasarrufu
| Diğer Adı: | Neon İş Tabelası |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı veya Açık |
| Renk: | 12 Renk |
Parti Dekorasyonu Beyaz LED Neon İşaretler Yüksek Parlaklık Harf Işıkları
| Diğer Adı: | neon tabela |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı veya Açık |
| Renk: | 12 Renk |
AC100-AC240V LED Neon Kelime İşaretleri Çift Çizgili Beyaz Neon Duvar Lambası
| Diğer Adı: | LED Neon Kelime İşaretleri |
|---|---|
| Uygulama: | Bar, Gece Kulübü, Mağazalar |
| Renk: | 12 Renk |
Reklam için IP68 2.3 ~ 3mm Esnek Kavisli Akrilik Led Arka Işık Paneli
| Renk: | Özelleştirilmiş Renk |
|---|---|
| anahtar kelime: | Esnek aydınlatma paneli |
| kullanım: | Reklam, alışveriş merkezi, süpermarket |
Dikdörtgen 25mm Kristal Led Işık Kutusu Ekranı Özelleştirilmiş Işıklı Menü Kutusu
| Malzeme: | LED, PMMA |
|---|---|
| NEDEN OLMUŞ: | 2 Taraf için 3629SMD |
| Açık renk: | 8000K soğuk beyaz |
Reklam Işıklı LED Kanal Harf İşareti Önden Aydınlatmalı CE UL Sertifikalı IP65
| Boyut: | Özel Mektup İşareti |
|---|---|
| Işık kaynağı: | Yüksek Parlaklıkta Led Şerit veya led modül |
| Başvuru: | Logo Reklam Ekranı |
Duvar Montajı İçin Yarım Lit 2835SMD LED Kanal Mektubu İşareti Işıklı DC12V
| Malzeme: | LED modülü, akrilik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| led kaynak: | 2835SMD LED modülü içeride |
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
Uzunluk 600mm 1200mm LED Cam Raf Aydınlatma
| Malzeme: | Temperli cam, LED, alüminyum |
|---|---|
| Led kaynağı: | Bir taraf için 5050 SMD |
| cam kalınlığı: | 8 mm |
Uzunluk 1200mm LED Işık Kılavuz Plakası lgp led panel DC12V Vücut Kremi Ekranı için
| Malzeme: | alüminyum, LED, akrilik, PC filmi |
|---|---|
| LED kaynağı: | Yan aydınlatma için 2835 smd |
| Kalınlık: | 8 mm veya 10 mm |
40W Duvara Monte LED Işık Kutusu
| Boyut: | 800 x 800 mm genişlik |
|---|---|
| LED Kaynağı: | 5630SMD surround |
| Çerçeve: | Alüminyum |

