Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led ] eşleşme 371 Ürünler.
Açık Bahçe Taş Güneş Çim ışığı Yer fiş Renkli LED Güneş ışıkları
| Güç kaynağı: | Güneş |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Ürün Adı: | LED Güneş Işıkları |
Uzun ömürlü LED mağaza reklam ekranı özelleştirilmiş logo ile
| Bakım: | Düşük |
|---|---|
| Güç tüketimi: | Düşük |
| Kurulum: | Sakin ol. |
Yüksek çözünürlüklü çoklu arayüzlü LED Mağaza Ekranı
| Maliyet: | Mantıklı |
|---|---|
| Parlaklık: | Yüksek |
| Bakım: | Düşük |
Yüksek çözünürlüklü özel logo uzun ömürlü LED perakende tabelaları
| Arabirim: | Çoklu |
|---|---|
| Parlaklık: | Yüksek |
| Kontrol Sistemi: | Gelişmiş |
Küçük Özel Neon Burcu Özel Neon Burcu Noel Dekorasyonu İçin LED Mağaza Ekranı
| Renk: | Özelleştirilmiş renk |
|---|---|
| Boyut: | Özel Boyut Kabul Edildi |
| Kullanım: | Süpermarket, mağaza Noel dekorasyonu |
Açık arkadan aydınlatmalı 2835 SMD 6500K Mağaza Cephe İşareti için LED Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi
| Kalınlık: | 80 mm |
|---|---|
| led kaynak: | arkadan aydınlatmalı 2835 SMD |
| Çalışma Gerilimi: | DC 12V |
Ipad Tarzı Işıklı LED Afiş Çerçeveleri Duvar Grafik Ekranı için 2800LUX Parlaklık
| Ön genişlik kenarı: | 30 mm |
|---|---|
| Kenar rengi: | Siyah gümüş |
| Derinlik: | 14 mm |
Ev Dekorasyon Burcu için Büyük Format Tek Taraflı 20W LED Afiş Çerçevesi ışık kutusu
| Çerçeve rengi: | Beyaz, Gümüş veya Siyah |
|---|---|
| Taraf: | Tek taraflı |
| Uygulama: | İç mekan kullanımı |
LSD 10mm Düşünce Kare LED Afiş Çerçevesi Led Arkadan Aydınlatmalı Fotoğraf Çerçevesi
| Çerçeve malzemesi: | Eloksallı alüminyum profil |
|---|---|
| Afiş Boyutu: | özelleştirilmiş |
| Voltaj: | DC12V |
Yuvarlak Köşe A4 210x297mm Tel Asma Sistemli LED Kristal Işık Kutusu
| Ön genişlik kenarı: | 22 mm |
|---|---|
| Kenar rengi: | Gümüş rengi |
| Derinlik: | 10 mm |

