Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led ] eşleşme 371 Ürünler.
Neuture Beyaz 6500K Led Arkadan Aydınlatmalı Harf İşareti IP65 Işıklı Kanal Harfleri
| çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| kullanım: | Kapalı veya Açık |
| Malzeme: | Akrilik, LED, paslanmaz çelik |
Kristal Ekran için Yüksek Parlaklık 12V 2835smd A3 A4 A5 Led Işık Kutusu
| Malzeme: | Akrilik, LED, Saten çelik |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | gümüş / beyaz / siyah |
| LED Kaynağı: | 2835smd, 90LEDs/m |
RoHS Duvara Montaj A1 LED Kristal Işık Kutusu 704 x 951mm Tek Taraflı
| Malzeme: | Akrilik, LED, Çelik |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş, Siyah, Beyaz |
| LED Kaynağı: | 2 taraf 2835SMD |
LED Kayan Metin İşareti ile Reklam Manyetik 18mm Işıklı Afiş Kutusu DC12V
| Malzeme: | Alüminyum, akrilik, LED modül |
|---|---|
| Aydınlatma: | 2 tarafı LED kenar aydınlatmalı |
| Derinlik: | 18 mm |
9 mm Kristal LED Işık Kutusu A3 A4
| Malzeme: | Akrilik, LED, Pirinç kitler |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş |
| Led kaynağı: | 2 uzunluk kenarı için 2835SMD |
Dikey Görünüm 9mm LED Kristal Işık Kutusu Kablo Sistemi ile RGB Renkli Arka Plan
| Malzeme: | Akrilik, LED |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş rengi |
| LED Kaynağı: | 2 uzunluk kenarı için 2835SMD |
Çerçevesiz Ön Aydınlatmalı ve Arkadan Aydınlatmalı Led Işık Kutusu Duvara Montaj Hava Koşullarına Dayanıklı LED Blade Burcu
| led kaynak: | 2835SMD LED modül ışığı |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik, akrilik, LED |
| Çerçeve rengi: | Özelleştirilmiş, toz boya |
Düğün ve Parti İçin Kırmızı Renkli LED Kanal Mektubu İşaretleri Asma Pencere
| Malzeme: | LED, PVC |
|---|---|
| Boyut: | özelleştirilmiş |
| Açık renk: | kırmızı |
ISO9001 Led Reklam Işık Kutusu DC12V Tek Taraflı Işık Kutusu
| Orijinal Yer: | Xiamen, Çin |
|---|---|
| Şekil: | Özelleştirilmiş Şekil |
| Ürün adı: | Çerçevesiz Kumaş led ince ışık kutusu |
Dış Mağaza Tabela Ekranı İçin Akrilik LED Işık Kutusu Thru
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
|---|---|
| Kullanımı: | Dış mekan |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik, akrilik, LED |

