Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led ] eşleşme 371 Ürünler.
Tek Taraflı LED Blade Burcu Dış Mekan Işık Kutusu 35W Duvara Monte Edilmiş Logo Baskılı
| çap: | 650mm |
|---|---|
| led kaynak: | 2835 SMD LED modülü |
| Çerçeve: | alüminyum |
Kalınlık 21mm Arkadan Aydınlatmalı LED Afiş Çerçevesi
| Çerçeve genişliği: | 30 mm |
|---|---|
| Kalınlık: | 21 mm |
| Led kaynağı: | 2835SMD LED kenar aydınlatmalı |
Tek Taraflı 25mm Genişlik 24x24 24x36 Led Işıklı Işıklı Çıtçıt Çerçeveler
| Çerçeve genişliği: | 25 mm |
|---|---|
| Derinlik: | 20 mm |
| LED Kaynağı: | 2 tarafı LED kenar aydınlatmalı |
OEM A2 A3 Boyut LED Afiş Çerçevesi Işık Kutusu Klipsli Parlak Gümüş Açık
| Çerçeve genişliği: | 25 mm |
|---|---|
| Derinlik: | 20 mm |
| LED Kaynağı: | 2 tarafı LED kenar aydınlatmalı |
Afiş Çerçevesi Yapımı İçin Geniş Format 6500K 8mm LED Kılavuz Işık Plakası
| Material: | aluminum, LED, acrylic, PC film |
|---|---|
| LED source: | 2835 smd for side lit |
| Thickness: | 8 mm or 10 mm |
841x1189mm A0 Led Arkadan Aydınlatmalı Afiş Ekran Kancalı Tabela
| Çerçeve genişliği: | 30 mm |
|---|---|
| Derinlik: | 22 mm |
| LED Kaynağı: | 2 uzunluk kenarı LED kenar aydınlatmalı |
uzunluk 1000mm 6500K LED Işık Kılavuz Plakası
| Material: | aluminum, LED, acrylic, PC film |
|---|---|
| LED source: | 2835 smd for side lit |
| Thickness: | 8 mm or 10 mm |
2835 SMD LED Işık Kılavuz Paneli, Kalınlık 8mm / 10mm LGP Işık Kılavuz Paneli
| Malzeme: | alüminyum, LED, akrilik, PC filmi |
|---|---|
| LED Kaynağı: | Yan aydınlatma için 2835 smd |
| Kalınlık: | 8 mm veya 10 mm |
Arka Yansıtıcı Ayna Poçlanmış Paslanmaz Çelik LED Kanal Mektup İşareti
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
|---|---|
| Kullanımı: | Dış mekan |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik, akrilik, LED |
3 Başlı Çiçek Güneş hortanje Işıkları Dış Bahçe LED Simülasyon Çiçek Işıkları
| Güç kaynağı: | Güneş |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Ürün Adı: | LED Güneş Işıkları |

