Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led ] eşleşme 371 Ürünler.
pizza dükkanı için led neon esnek tabela akrilik sahte neon tabela
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
|---|---|
| Kullanımı: | Dış mekan |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik, akrilik, LED |
Çevre Koruma LED Işık Kutusu İşareti, Tek Taraflı 2835 SMD Ultra İnce Işık Kutusu
| Malzeme: | Akrilik, LED, Çelik |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş, Siyah, Beyaz |
| LED Kaynağı: | 2 taraf için 2835SMD |
IP65 Dış Mekan Programlanabilir Kayan Led İşaret P10
| Malzeme: | alüminyum veya demir dolap, LED modül |
|---|---|
| çalışma voltajı: | DC12V |
| Kontrol: | USB, SD kart, Ağ kablosu, Wi-Fi |
Tavan Asma için 2mm Şeffaf Akrilik LED Kristal Işık Kutusu HS Kodu 94056000
| Malzeme: | Akrilik, LED, Çelik |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş, Siyah, Beyaz |
| LED Kaynağı: | 2 taraf için 2835SMD |
Kalınlık 10mm Kristal Ekran Işık Kutusu, Güvenli Güç DC 12V LED Işık Kutusu Ekranı
| Malzeme: | Akrilik, LED, Krom Çelik |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | Gümüş, Siyah, Beyaz |
| LED Kaynağı: | 2 taraf için 2835SMD |
A4 6500K Beyaz Led Işık Cep Penceresi, Reklam İçin 25mm Genişlik Görüntüler
| Malzeme: | Akrilik, LED, Alüminyum |
|---|---|
| NEDEN OLMUŞ: | 2 Taraf için 2835SMD |
| Açık renk: | 6500K |
Mitred Köşe LED Afiş Çerçevesi ışık kutusu Post Station için 22mm Genişlik
| Çerçeve genişliği: | 22 mm |
|---|---|
| Derinlik: | 18 mm |
| LED Kaynağı: | LED kenar aydınlatmalı |
Duvara Monte A2 420x594mm Yapış Çerçeve Led Işık Kutusu, Kapalı Afiş Ekranı için
| Çerçeve genişliği: | 30 mm |
|---|---|
| Derinlik: | 18 mm |
| LED Kaynağı: | 2 tarafı LED kenar aydınlatmalı |
Vitrin Üstü için Düşük Titreşen LED Afiş Çerçevesi 30mm Genişlik
| Çerçeve genişliği: | 30 mm |
|---|---|
| Derinlik: | 24 mm |
| LED Kaynağı: | 2 uzunluk kenarı LED kenar aydınlatmalı |
Menü Ekranı ve Kılavuz İşareti için taşınabilir 500x377mm çerçeve LED Kristal Işık Kutusu
| LED Kaynağı: | 2 uzunluk kenarı için 2835 |
|---|---|
| LGP: | 6 mm oyulmuş noktalar |
| çalışma voltajı: | DC 12V |

