Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led ] eşleşme 371 Ürünler.
Dünya Çapında Dillerde Şarj Edilebilir Mavi Kırmızı Sarı Programlanabilir LED Yaka Kartı İşareti
| Boyut: | 94 x 30 x 7 mm |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | 5V |
| pil: | Lityum Pil 300MA |
P6 LED Afiş Stand Ekranı 1728x768mm Boyutlu Grafik Ekran Sokak Direkleri İçin
| Boyut: | 1728 x 768 x 65 mm (Y x G x D) |
|---|---|
| piksel: | 6 mm |
| İşlev: | Video, Resim, Metin |
Derinlik 30mm 8000K Restoran Menü Panosu için LED Kumaş Işık Kutusu Tekstil Çerçevesi
| Derinlik: | 30 mm |
|---|---|
| LED Kaynağı: | 2835 SMD |
| çalışma voltajı: | 12V |
Afiş Boyutu A0 A1 A2 Led Lightbox DC12V Dış Mekan Led Tabela Kutusu 45mm Derinlik
| Derinlik: | 45 mm |
|---|---|
| IP Oranı: | IP65 |
| LED Kaynağı: | 2 taraf için 2835 smd |
Alüminyum DC12V 45mm Derinlik Reklam LED Dış Mekan Işık Kutusu Özelleştirilmiş
| Derinlik: | 45 mm |
|---|---|
| IP Oranı: | IP65 |
| LED Kaynağı: | Kenar aydınlatması için 2835 smd |
Tek Taraflı 45W Marka LED Dış Mekan Işık Kutusu İşareti LED Blade İşareti
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| led kaynak: | 2835 kısa mesaj |
| Çerçeve: | alüminyum |
Masa Veya Asma LED Kristal Işık Kutusu 2700K-15000K İç Mekan Işık Kutusu
| Malzeme: | 3MM/5MM/8MM akrilik, 304/316 kalite paslanmaz çelik/Alüminyum |
|---|---|
| Tasarım ve Boyut: | Özel tasarım ve boyut |
| İşleme: | Lazer kesim, kaynak, Parlatma, Boyama, Montaj ve Test |
Duvara Montaj 2835SMD LED Dış Mekan Bahçe Işık Kutuları Reklam İçin LED Blade Burcu
| İsim: | Dış Mekan Bahçe Işık Kutuları |
|---|---|
| led kaynak: | 2835SMD |
| Çalışma Gerilimi: | 12V veya 24V |
Sanat Gösterisi ve Sergisi için 28mm Derinlik İnce LED Kumaş Çerçeve Açma / Kapama Anahtarı
| Derinlik: | 28 mm |
|---|---|
| Led kaynağı: | 2835 SMD |
| çalışma voltajı: | DC 12V |
Suya Dayanıklı LED Bıçak İşareti LED Açık Işık Kutusu Tente Işık Kutusu Altında
| led kaynak: | 2835 kısa mesaj |
|---|---|
| Çerçeve: | alüminyum |
| Çerçeve rengi: | Gümüş |

