Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led ] eşleşme 371 Ürünler.
Su geçirmez IP65 LED Bıçak İşareti Led Küp Işık Kutusu 3d Led Işık Kutusu Yüz Lite Etkisi
| led kaynak: | 2835SMD |
|---|---|
| Renk Kaplama: | Pantone veya RAL renkli toz boya |
| Kalınlık: | 100 mm |
AC110V-220V LED Kristal Işık Kutusu 5W Yüksek Parlaklıkta Led Resim Çerçevesi
| Malzeme: | Akrilik, LED, Saten çelik |
|---|---|
| Döşeme Rengi: | gümüş / beyaz / siyah |
| LED Kaynağı: | 2835smd, 90LEDs/m |
Tek Taraflı 2835 SMD PMMA Lumisheet LED Işık Paneli
| Malzeme: | alüminyum, LED, akrilik, PC filmi |
|---|---|
| LED Kaynağı: | Yan aydınlatma için 2835 smd |
| Kalınlık: | 8 mm veya 10 mm |
RoHS LED Blade Burcu Saf Beyaz LED Dış Mekan Işık Kutusu IP65 Su Geçirmez
| İsim: | LED Dış Mekan Işık Kutusu |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum, akrilik, LED, çelik |
| Çerçeve rengi: | Gümüş |
LED Kanal Mektubu Burcu Akrilik Led Işıklı Kanal Harfleri Kalınlığı 70mm 6500K
| LED Kaynağı: | 2835 SMD ışık modülü |
|---|---|
| IP oranı: | IP65 |
| Kalınlık: | 70 mm |
Elektrikli Mağaza LED Tekstil Işık Kutusu, Işık Kılavuz Plakası Arkadan Aydınlatmalı İnce Işık Kutusu
| Malzeme: | alüminyum, LED, UV kumaş |
|---|---|
| Derinlik: | 30 mm |
| Led kaynağı: | 2 taraf için 2835 SMD |
Kenardan Aydınlatmalı LED Tekstil Çerçeve SEG Arkadan Aydınlatmalı Ekran Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Kalınlık: | 30mm |
| Ömür: | 100000 saatten fazla |
6500K Kenardan Aydınlatmalı LED Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi SEG Arkadan Aydınlatmalı Ekran
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Kalınlık: | 30mm |
| Ömür: | 100000 saatten fazla |
Akrilik Blok LED Kanal Harfleri Neon Metin Burcu 6500K
| LED Kaynak: | 2835 SMD ışık modülü |
|---|---|
| IP oranı: | IP65 |
| Kalınlık: | özelleştirilmiş |
Akrilik Blok Neon Metin İşareti Gibi 6500K LED Dış Mekan Tabelası
| LED Kaynak: | 2835 SMD ışık modülü |
|---|---|
| IP oranı: | IP65 |
| Kalınlık: | özelleştirilmiş |

