Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led ] eşleşme 371 Ürünler.
Oda Basit Tasarım için Yüksek Parlaklık IP67 LED Neon Tabelalar
| Öğe türü: | Neon ışıkları |
|---|---|
| Marka adı: | LSD |
| Tasarım: | Özel tasarım Kabul edilebilir |
Çerçeveli smd3629 LED Kanal Harfleri Dış Mekan Aydınlatmalı İş İşaretleri IP65
| Malzeme: | LED, akrilik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| LED kaynağı: | 3629 md |
| çalışma voltajı: | 12V |
5050 SMD LED Ticari Işıklar Noel Tatili Aydınlatma LED Mağaza Ekranı için LED Meteor Işıkları
| led kaynak: | 5050 smd |
|---|---|
| AÇIK RENK: | RGB rengi |
| Boyut: | 500 mm uzunluk x 12 mm genişlik |
Açık Kavisli 5W LED Güneş Enerjisi Lambası 6000K Solar bahçe Duvar Lambası
| Malzeme: | LED + ABS |
|---|---|
| Renk: | Siyah beyaz |
| Işık kaynağı: | 2 adet COB (6000K) + 4 adet 3528 (RGB) |
AC85V ~ 245V A2 A3 LED Işık Kutusu İşareti, Yanıp Sönen Görünüm Etkisi Reklam Işık Kutusu
| Boyut: | A3 A2 A1 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum, LED, PVC |
| Çalışma Gerilimi: | DC 12V |
AC85V- AC245V LED Afiş Standı
| Boyut: | A0, A1, B1, B2 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum, LED, Akrilik |
| çalışma voltajı: | DC 12V |
A0 841x1189mm Afiş 6000K Güneş Enerjili LED Tabelalar Sokak İçin Billboard
| Malzeme: | Alüminyum, LED, temperli cam |
|---|---|
| NEDEN OLMUŞ: | 2835smd şeritler |
| Açık renk: | Gün ışığı beyazı 6000K |
Tavana Asma 28mm B1 B2 A1 LED Afiş Çerçevesi Menü Ekran Işık Kutusu
| Malzeme: | Alüminyum, LED, akrilik |
|---|---|
| Ön genişlik: | 40 mm |
| Kalınlık: | 28 mm |
Kış Festivali ve Mağaza Promosyonu için 120-240V Dış Mekan LED Kar Tanesi Projektörü
| Malzeme: | LED + Parafin |
|---|---|
| Renk: | Fildişi |
| Yükseklik Seçenekleri: | 10 cm, 12,5 cm, 15 cm, 17,5 cm |
Alüminyum 500 x500mm Güneş Enerjili LED İşaretler Vakum Formu LED Işık Kutusu
| Malzeme: | Alüminyum, akrilik, LED |
|---|---|
| NEDEN OLMUŞ: | 2 Taraf için 2835SMD |
| Açık renk: | gün ışığı beyaz |

