Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led ] eşleşme 371 Ürünler.
Özel Boyutlu IP65 Restoran LED Neon Tabelalar Özel Neon Burcu Duvar Asılı Renkli
| Diğer İsim: | Neon Mağaza Tabelası |
|---|---|
| Başvuru: | Kapalı, Açık |
| Renk: | değiştirilebilir |
Altın Cilalı Işıksız LED Kanal Harf İşareti Dış Mekan Işıklı Harf İşaretleri
| Malzeme: | paslanmaz çelik |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
| Derinlik: | 15 mm veya 20 mm |
DC12V Led Neon Harf İşaretler
| Renk: | Özelleştirilmiş Renk |
|---|---|
| kullanım: | mağaza, reklam, alışveriş merkezi |
| Boyut: | özelleştirilmiş |
12V LED Neon Tabelaları Işık Mesaj Spa Duvar veya İç Dekorasyon Tabelaları için Özel
| Uygulama: | Kapalı Açık, Açık alışveriş merkezi / otel vb. |
|---|---|
| Ürün Adı: | Özelleştirilmiş Reklam led tabela mektubu, neon harf işareti, Çin'den özel led esnek neon aydınl |
| Malzeme: | Akrilik, LED, led neon esnek 12v |
Duvar Montajı SS304 Özel LED Kanal Harf İşaretleri IP55 Led Dış Harfler
| Malzeme: | Paslanmaz çelik, akrilik, LED |
|---|---|
| led kaynak: | Arkadan aydınlatmalı olarak 2835 smd |
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
Çevre dostu Alüminyum SMD2835 LED Afiş Çerçevesi Ultra İnce Led Işık Kutusu
| Malzeme: | alüminyum, LED, akrilik |
|---|---|
| Aydınlatma: | 2 uzunluk kenarı için LED |
| Derinlik: | 18 mm |
Müstakil Sokak 6500K Güneş Enerjili LED Tabelalar 1500LUX Parlaklık Çift Taraflı
| Malzeme: | çelik, LED, akrilik, güneş paneli |
|---|---|
| NEDEN OLMUŞ: | 2 Taraf için 2835SMD |
| Açık renk: | 6500K |
Yüksek Parlaklık SMD5050 LED Dış Mekan Işık Kutusu Işıklı İşaretler AC85 ~ 245V
| Malzeme: | alüminyum, LED, akrilik |
|---|---|
| Ön Genişlik: | 50 mm |
| Derinlik: | 45 mm |
Metro İstasyonu Ekranı için Alüminyum Çerçeveli 2835 Smd LED Afiş Çerçevesi 28mm
| Malzeme: | alüminyum, LED, akrilik, PC filmi |
|---|---|
| Ön genişlik: | 40 mm |
| Kalınlık: | 28 mm |
Snap Çerçeve Led Işık Kutusu 420x594mm
| Malzeme: | alüminyum, LED, akrilik, difüzyon filmi |
|---|---|
| Ön genişlik: | 25 mm |
| Kalınlık: | 15 mm |

