Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led ] eşleşme 371 Ürünler.
Tavan Değişen 22mm Işıklı Resim Çerçevesi Kutusu 23w Afiş Işık Çerçevesi
| Çerçeve malzemesi: | anodize alüminyum profil |
|---|---|
| Ön genişlik: | 30 mm |
| Kalınlık: | 22 mm |
Banka Pencere Ekranı için Süspansiyon DC12V A1 Işıklı Afiş Çerçevesi
| Çerçeve genişliği: | 40 mm |
|---|---|
| Derinlik: | 39 mm |
| LED Kaynağı: | LED yandan aydınlatmalı |
Zincir mağaza için Yüz Aydınlatmalı Blok Akrilik 3D Logo Tabela
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
|---|---|
| Kullanımı: | Dış mekan |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik, akrilik, LED |
Duvara Montaj Yüksek Parlaklık 8000K Gerginlik Kumaş Işık Kutusu
| İsim: | Gerginlik Kumaş Işık Kutusu |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | varsayılan olarak 8000K |
| Derinlik: | 65 MM |
Ultra İnce IP67 40mm Kilitlenebilir Işık Kutusu / Suya Dayanıklı Dış Mekan Işık Kutusu
| Taşıma Oranı: | IP55 |
|---|---|
| Ön Genişlik: | 40 mm |
| Derinlik: | 40 mm |
Otobüs Terminali için Yükseklik 350mm DC12V Kayan Işık Kutusu Reklam Şehir Işık Kutusu
| Derinlik: | 140 mm |
|---|---|
| IP Oranı: | IP65 |
| LED Kaynağı: | 2 uzunluk kenarı için 2835 smd |
Yer Plug Üçlü Pırlanta Güneş Çim Işığı Açık Bahçe Manzara Ambient Patio
| Güç kaynağı: | Güneş |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Ürün Adı: | LED Güneş Işıkları |
Çim manzara güneş mantar lambaları açık hava yer fiş karikatür bahçe ev lambaları
| Güç kaynağı: | Güneş |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Ürün Adı: | LED Güneş Işıkları |
Su geçirmez Güneş Ay Rüzgar Çan Işık Demir Bahçe Bahçesi için Güneş Çim Floodlight
| Güç kaynağı: | Güneş |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Ürün Adı: | LED Güneş Işıkları |
Kişiselleştirilmiş Şirket Logosu Branding Neon Flex İşareti Doğrudan Duvar Montajı İçin
| Uygulama: | Kapalı Açık, Dış Mekan Dekorasyonu, giyim mağazası Tabelası, Alışveriş Merkezleri, Açık hava alışver |
|---|---|
| Malzeme: | Akrilik, ara dişli transformatörü, LED, LED neon flex 12v, pc |
| Renk: | Özelleştirilmiş Renk |

