Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led ] eşleşme 371 Ürünler.
Soğuk Beyaz IP65 LED Blade İşareti Işıklı Işık Kutusu İşareti Dışında Projeksiyonlu Işık Kutusu İşareti
| led kaynak: | 2835 SMD LED sert çubuk |
|---|---|
| Çerçeve: | alüminyum |
| Çerçeve rengi: | Siyah Toz Boya |
Çok Renkli Sanat Tasarımı Noel Festivali Dekorasyon Işıkları İçin Led Neon Tabelalar Özel Neon Burcu
| Malzeme: | LED neon esnek, Akrilik |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
| AÇIK RENK: | çok renkli |
12V Voltaj Pembe Renkli Çift Hatlar İç Mağaza Tabelaları İçin Özel Yapılmış Neon Tabelalar
| Malzeme: | LED neon flex, Akrilik |
|---|---|
| Boyut: | özelleştirilmiş |
| Açık renk: | Beyaz veya Pembe |
Restoran Işıklı Tabela için RGB Renkli Uzaktan Kumanda LED Kanal Mektup İşaretleri
| Malzeme: | LED neon flex, Akrilik |
|---|---|
| Boyut: | özelleştirilmiş |
| Açık renk: | RGB Neon |
Şarap Barı Promosyonu İçin Akrilik Destekli Duvara Monte Logo Markası LED Neon Tabelalar
| Malzeme: | LED neon şerit, Akrilik |
|---|---|
| Boyut: | özelleştirilmiş |
| Açık renk: | RGB Neon |
Özel Yapılmış Açık Neon Akrilik İşaret Led Özel Neon Işık İşareti 3D Harfler
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
|---|---|
| Kullanımı: | Dış mekan |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik, akrilik, LED |
RoHS Dış Işık Kutusu İşareti Serigrafi Baskılı Özel Logo Lightbox LED Blade İşareti
| led kaynak: | 2835SMD LED modülü |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum, akrilik, LED, çelik |
| Çerçeve rengi: | Gümüş |
400x400x1800mm Cam Kule Vitrin MR16 LED Spot Aydınlatma Cam Vitrin Kule
| Malzeme: | alüminyum, temperli cam, MDF, LED |
|---|---|
| Aydınlatma: | MR16 LED spot ışığı |
| Boyut: | 400 x 400 x 1800 mm |
LED Blade Burcu 600mm Yuvarlak Dış Mekan Işık Kutusu İş Burcu Işık Kutusu
| led kaynak: | 2835SMD LED modülü |
|---|---|
| Malzeme: | Akrilik, LED, PVC |
| Çerçeve rengi: | Gümüş |
LED Blade Burcu Vitrin Işık Kutusu İşaretleri 6000K Açık Yuvarlak Işık Kutusu
| çap: | 500 mm |
|---|---|
| led kaynak: | 3030 SMD LED modülü |
| Çerçeve: | alüminyum |

