Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led ] eşleşme 371 Ürünler.
Özel Neon Burcu Bar Işıklı Tabelalar Neon Dekoratif Işıklar
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
|---|---|
| Işık kaynağı: | smd2835 |
| Malzeme: | Akrilik |
Ayna Cilalı Derinlik 61mm Yandan Aydınlatmalı Kanal Harfleri Özel Tasarım
| Malzeme: | akrilik, paslanmaz çelik, LED ışık |
|---|---|
| LED Çip: | epistar |
| Çalışma Gerilimi: | 12V veya 24V |
Neon Açık Tabela Dükkanı Markalama Kare Şekli Bekleyen Neon Tabelası
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Öğe türü: | Neon ışıkları |
| Giriş: | 220-240V |
Çift Taraflı 21W Güneş Enerjili Dijital Tabelalar 900x600mm Solar Sokak Tabelaları
| Malzeme: | Alüminyum, akrilik, LED |
|---|---|
| NEDEN OLMUŞ: | 2 Taraf için 2835SMD |
| Açık renk: | gün ışığı beyaz |
Değiştirilebilir 24V Düğün Neon Işıklı Tabela Kişiselleştirilmiş Işıklı Sözler
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Lamba gövdesi malzemesi: | PVC |
| Öğe türü: | Neon ışıkları |
Arkadan Aydınlatmalı 30 mm Kalınlık SEG Kumaş Lightbox düşük titreme
| Place of Origin: | Xiamen, China (Mainland) |
|---|---|
| Thickness: | 30mm |
| Life Span: | More than 100000hrs |
Dia 450mm Ticaret Fuarı Teşhir Kule Vitrini
| Malzeme: | alüminyum, akrilik, LED, PET |
|---|---|
| Aydınlatma: | LED gömme ışık |
| Boyut: | Çap 450mm x yüksek1920mm |
Shopping Mall 6000K Işıklı Afiş Kılıf A1 Arkadan Aydınlatmalı Çerçeve 23w
| Malzeme: | LED, alüminyum profil, akrilik |
|---|---|
| Aydınlatma: | LED kenar aydınlatmalı 3014SMD |
| Açık renk: | saf beyaz 6000K |
Dikdörtgen Çerçevesiz SEG Kumaş Çerçeveler 30cm Kalınlık SEG Arkadan Aydınlatmalı Ekran
| Menşe yeri: | Xiamen, Çin (Anakara) |
|---|---|
| Kalınlık: | 30 mm |
| ömür: | 100000 saatten fazla |
CE Kilitlenebilir Geçmeli Çerçeveler A3 Boyutlu Işık Kutusu Perakende Işık Kutusu İşaretleri AC100V~240V
| Malzeme: | alüminyum, LED, akrilik, PC filmi |
|---|---|
| Derinlik: | 45 mm |
| IP Oranı: | IP55 |

