Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led ] eşleşme 371 Ürünler.
Ev Dekorasyonu Mor LED Neon Tabelalar IP65 100V-240V Değiştirilebilir
| Işık kaynağı: | LED, SMD2835 |
|---|---|
| Malzeme: | Led Flex Neon |
| Ürün adı: | Led Neon Tabela |
Özel Mor LED Neon İşaretler Ev Partisi Dekorasyonu İçin 3D Harfler Özel Neon Burcu
| Işık kaynağı: | LED,SMD2835 |
|---|---|
| Malzeme: | Akrilik |
| Ürün adı: | neon tabela özel |
ISO9001 Özelleştirilmiş Led Çerçeve Harf Işıkları Önden Aydınlatmalı 3D Led Ampul Burcu
| Malzeme: | LED modülü, akrilik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| çalışma voltajı: | DC12V |
| Boyut: | özelleştirilmiş |
Su geçirmez IP65 DC12V Işıklı LED Kanal Mektubu Burcu Kırmızı Işıklı Harfler
| Malzeme: | LED modül ışığı, opal akrilik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| LED Kaynağı: | 2835 kısa mesaj |
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
RoHs Akrilik Led Tabela Metro için 12 Renk Led Neon Işık Tabelaları
| Renk: | Özelleştirilmiş Renk |
|---|---|
| Boyut: | özelleştirilmiş |
| kullanım: | ev, yatak odası, bar, mağaza, Reklam, alışveriş merkezi |
RCM SAA Turuncu Dış LED Kanal Mektup Burcu Vinil Derinlik 40mm
| Malzeme: | LED, akrilik, |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | 12V |
| Su geçirmez: | IP65 |
Arkadan Aydınlatmalı Halo 3d Işıklı Mektup Tabela LED Modül Işıkları IP65 80mm
| IP oranı: | IP65 |
|---|---|
| LED Kaynak: | LED modül ışıkları |
| Kalınlık: | 80 MM |
Işıklı LED Kanal Mektubu Burcu Kırmızı Işıklı Harfler Suya Dayanıklı IP65 DC12V
| Malzeme: | LED modül ışığı, opal akrilik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| LED Kaynağı: | 2835 kısa mesaj |
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
Kenar - Aydınlatmalı Kumaş Işık Kutusu 2835 SMD LED Kaynağı Perakende Mağazası İçin Çift Taraflı Silikon Kenar Grafik Çerçeve Burcu
| Malzeme: | alüminyum, kumaş, LED |
|---|---|
| Derinlik: | 65 mm, 80 mm |
| Led kaynağı: | Kenar aydınlatması için 2835 SMD |
Kalınlık 8mm 10mm LED Düz Panel Işık
| Malzeme: | alüminyum, LED, akrilik, PC filmi |
|---|---|
| Led kaynağı: | Yan aydınlatma için 2835 smd |
| Kalınlık: | 8 mm veya 10 mm |

