Tüm ürünler
-
Avustralya'dan Bayan NatalieNeon tabelaları aldık ve onları seviyoruz. -
Kanada konumundan Bay JasonPaketi alıyoruz ve kaliteli bitişi görmek için teşekkür ederiz, bir şey çıkar çıkmaz size haber vereceğiz. -
İngiltere konumundan Bay MarkÖnceki mükemmel iş için teşekkürler, ekteki gibi size yeni bir PO göndermeye hazırız.
anahtar kelimeler [ led ] eşleşme 371 Ürünler.
RCM SAA Turuncu Dış Derinlik 40mm LED Kanal Mektup Burcu Vinil
| Malzeme: | LED, akrilik, |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | 12V |
| Su geçirmez: | IP65 |
Ticari Reklamlar için Düşük Bakımlı LED Mağaza Ekranı
| türü: | LED Dükkan Ekranı |
|---|---|
| Kurulum: | Sakin ol. |
| Dayanıklılık: | Yüksek |
Mağaza İç Ekranı İçin Ultra İnce Derinlik 65mm LED Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi 6500K
| Işık kaynağı: | katlanır LED paneli |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | 6500K, 8000K |
| Derinlik: | 65 mm |
80mm Arkadan Aydınlatmalı Kumaş Işık Kutusu Çerçevesi 3mx6m Büyük Format Boyutlu LED Aydınlatmalı Işık Kutusu
| Derinlik: | 80 mm |
|---|---|
| led kaynak: | katlanır LED ile arkadan aydınlatmalı |
| Çalışma Gerilimi: | DC 12V |
Uzunluk 1200mm LED Işık Kılavuz Plakası lgp led panel DC12V Vücut Kremi Ekranı için
| Malzeme: | alüminyum, LED, akrilik, PC filmi |
|---|---|
| LED kaynağı: | Yan aydınlatma için 2835 smd |
| Kalınlık: | 8 mm veya 10 mm |
Süspansiyon Tipi 9.5mm LED Işık Kılavuz Plakası 6500K Akrilik LED Raf Aydınlatması
| Malzeme: | LED, akrilik, alüminyum, difüzör paneli |
|---|---|
| LED kaynağı: | 2835 SMD |
| Kalınlık: | 9,5 mm |
Beyaz Renkli LED Tabela, Net Kordon Kontrolü Reklam İçin LED Kayan Mesaj Panosu
| Malzeme: | alüminyum veya demir dolap, P10 LED modül |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
| Kontrol: | USB, SD kart, Ağ kablosu, Wi-Fi |
LED Neon Tabelaları İş Neon Tabelaları DC12V Özelleştirilmiş Kırmızı Renk
| Malzeme: | LED, PVC |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli Seçenekler |
| Su geçirmez: | IP20 veya IP65 |
Yüksek Kaliteli Renkli Animasyon Özel Neon Işık İşaretleri 3D LED Neon Burcu Mektubu
| Tavsiye Edilebilir Renk: | Çoklu seçimler |
|---|---|
| Malzeme: | LED, PVC |
| Boyut: | özelleştirilmiş |
Dondurma Dükkanı İçin Dış Özelleştirilmiş LED Neon İşaretler 3D Harfler
| başka bir isim: | Dış LED Neon Işıklar |
|---|---|
| Öğe türü: | Neon ışık |
| Çalışma Ömrü: | 50000 Saat |

